اینتر منتظر پاسخ پریشیچ در پی ارائه پیشنهاد جدید

اخبار لیگ جزیره -سران باشگاه اینتر با ارائه پیشنهادی جدید به بال کروات خود برای تمدید قرارداد، حالا منتظر پاسخ او هستند.برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اینتر منتظر پاسخ پریشیچ در پی ارائه پیشنهاد جدید

به گزارشاخبار لیگ جزیره، مدیران باشگاه اینتر با پایان یافتن فصل جاری حالا فعالیت خود را در بازار نقل‌وانتقالات و البته تمدید قرارداد برخی بازیکنان خود از سر گرفته‌اند. یکی از بازیکنانی که سیمونه اینزاگی و مدیران باشگاه اینتر نسبت به تمدید قرارداد او علاقه‌مند هستند، ایوان پریشیچ است.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ در ملاقاتی که روز گذشته (دوشنبه) مدیران باشگاه اینتر با مدیر برنامه‌های پریشیچ داشته‌اند، پیشنهاد جدیدی با دستمزد 5 میلیون یورو در سال را به این بازیکن ارائه داده‌اند که با پاداش‌های در نظر گرفته شده می‌تواند به رقم 6 میلیون یورو در سال برسد.

پیش از این اینتر  پیشنهاد تمدید با دستمزد 4.5 میلیون یورو در سال را به این بال کروات ارائه داده بود، این در حالی است که یوونتوس و چند باشگاه لیگ برتری از جمله چلسی، تاتنهام و نیوکاسل نیز وضعیت این بال کروات را زیر نظر دارند.

گفته می‌شود آنتونیو کونته خواهان جذب پریشیچ شده و تاتنهام حاضر به پرداخت دستمزد 5 میلیون یورو در سال برای جذب او است.

پریشیچ 33 ساله که به نظر اولویتش ماندن در اینتر است، تاکنون در 254 بازی برای نراتزوری به میدان رفته و آمار 55 گل‌زده و 49 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است. قرارداد فعلی او با اینتر تا پایان ماه ژوئن 2022 اعتبار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *