واکنش ستاره پرسپولیس به مدیر استقلال/ اگر به فکر حواشی بودیم ۵ سال قهرمان نمی‌شدیم

اخبار لیگ جزیره : سیامک نعمتی هافبک سرخ‌پوشان که در دیدار مقابل ویستا توربین هم کاپیتان تیمش شده بود، معتقد است هدف پرسپولیس قهرمانی در همه جام هاست. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

واکنش ستاره پرسپولیس به مدیر استقلال/ اگر به فکر حواشی بودیم ۵ سال قهرمان نمی‌شدیم

پرسپولیس در حالی موفق شد با ۴ گل حریفش را در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی شکست دهد که در این دیدار سیامک نعمتی با توجه به غیبت سید جلال حسینی، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا و وحید امیری کاپیتان تیمش بود و موفق شد یکی از گل‌های بازی را هم به ثمر برساند. با سیامک نعمتی در خصوص این دیدار و البته دیدارهای آینده در لیگ برتر گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

بازی مقابل ویستا توربین چطور بود؟

خداراشکر بازی بسیار خوبی انجام دادیم و فکر می‌کنم هواداران هم از عملکرد تیم رضایت داشته باشند. دیدار جذابی بود، هرچند کمی در نیمه اول کار سخت شد ولی در نیمه دوم موفق شدیم ۴ گل به ثمر برسانیم و به نظرم حتی این فرصت را داشتیم تا گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم. در مجموع چیزی که اهمیت داشت، برد تیم و صعود به مرحله بعد بود و خوشحالیم که این اتفاق رخ داد.

پرسپولیس می‌تواند در این فصل مدعی قهرمانی در جام حذفی باشد؟

بله چرا که نه. ما هم بازیکنان خوبی در تیممان داریم و هم کادرفنی ما فوق العاده هستند. طبیعی است که پرسپولیس در هر مسابقه‌ای مدعی عنوان قهرمانی خواهد بود. البته شرایط جام حذفی با لیگ متفاوت است، چون کوچکترین اشتباهی ممکن است باعث حذف شما شود. باید بازی به بازی پیش برویم و تلاش کنیم تا به فینال این رقابت‌ها برسیم و جام را برای هوادارانمان کسب کنیم.

بازیکنان حریف روی گلی که به ثمر رساندی شدیدا معترض بودند و مدعی شدند که داور باید آفساید اعلام می‌کرد. نظرت در این خصوص چیست؟

فکر نمی‌کنم آفساید بوده باشد ولی با این حال کارشناسان داوری نظر بدهند بهتر است. در مورد گلزنی با بازوبند کاپیتانی پرسپولیس هم صحبت کن … خب بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس هم افتخار بزرگی است و هم حس فوق العاده‌ای دارد. گلزنی هم که همیشه لذتبخش است. با این حال گلزنی با بازوبند کاپیتانی مزه دیگری دارد و خیلی خوشحال کننده است. خوشحالم توانستم برای تیمم گلزنی کنم و احساس بسیار خوبی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *