منچستریونایتد مخالفت کرد؛ الخاندرو گارناچو در المپیک حضور نخواهد داشت

اخبار لیگ جزیره : منچستریونایتد در مورد حضور الخاندرو گارناچو، بازیکن ۱۹ ساله خود، در المپیک تابستانی پاریس تصمیم سختی گرفته است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره منچستریونایتد مخالفت کرد الخاندرو گارناچو در المپیک حضور نخواهد داشت

به گزارش سایت گل، منچستریونایتد درخواست آرژانتین برای حضور گارناچو در بازی‌های المپیک تابستانی امسال را رد کرده است. تی‌وای‌سی اسپورتس ادعا می‌کند که این باشگاه با قاطعیت مخالفت کرده و به این وینگر اجازه نخواهد داد تا به تیم زیر ۲۳ سال خاویر ماسکرانو که قرار است تابستان امسال راهی پاریس شود، ملحق شود.

تورنمنت المپیک تابستانی امسال بین 24 جولای تا 10 آگوست برگزار می‌شود و در حالی که این یک رقابت شناخته شده توسط فیفا به شمار می‌رود، در نهایت این باشگاه‌ها هستند که تصمیم می‌گیرند آیا بازیکن خود را در اختیار تیم ملی قرار دهند یا خیر. اگر گارناچو به المپیک می‌رفت، پیش‌فصل تیمش را از دست می‌داد و احتمالا به فاصله اندکی کمتر از یک هفته مانده به شروع فصل 25-2024 به اولدترافورد بازمی‌گشت.

این بازیکن 19 ساله در فصل درخشانی که برای او رقم خورد، 50 بازی برای منچستریونایتد انجام داد. او همچنین امسال در فهرست تیم ملی آرژانتین برای کوپا آمریکا قرار گرفته است، بنابراین عجیب نیست که شیاطین سرخ به دنبال مدیریت دقایق بازی این بازیکن کم سن و سال هستند.

گارناچو قرار است در اواخر این ماه به تیم ملی آرژانتین تحت هدایت لیونل اسکالونی ملحق شود تا در خط حمله پرستاره مدافعان عنوان قهرمانی، در رقابت‌های کوپا آمریکا که در ایالات متحده برگزار می‌شود، شرکت کند. این تورنمنت از 20 ژوئن تا 14 جولای به طول می‌انجامد و گارناچو امیدوار است به تعداد پنج بازی ملی خود بیافزاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *