ترزیچ: سانچو باز هم در فینال لیگ قهرمانان اروپا به میدان خواهد رفت

اخبار لیگ جزیره : ادین ترزیچ، سرمربی دورتموند، پیش‌بینی جسورانه‌ای در مورد آینده جیدون سانچو داشته است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره ترزیچ سانچو باز هم در فینال لیگ قهرمانان اروپا به میدان خواهد رفت

به گزارش سایت گل، این وینگر در ژانویه پس از اینکه توسط اریک تن هاخ در منچستریونایتد کنار گذاشته شد، به صورت قرضی به دورتموند بازگشت و نقش مهمی در رسیدن تیمش به فینال لیگ قهرمانان اروپا ایفا کرد. ترزیچ می‌گوید این آخرین باری نخواهد بود که سانچو در فینال مهم‌ترین رقابت باشگاهی اروپا حضور پیدا می‌کند.

ادین ترزیچ در این باره گفت:

می‌توانید لذتی که او در رختکن دریافت می‌کند و به ارمغان می‌آورد را احساس کنید. من از همکاری با جیدون بسیار خوشحالم. هنوز نمی‌دانیم آینده چه چیزی برای او به ارمغان خواهد آورد. اما مطمئناً او را به فینال دیگری از لیگ قهرمانان خواهد رساند.
حالا با پایان فصل، سانچو در تابستان به یک دوراهی برخواهد خورد. او پس از انتقالی 73 میلیون پوندی در سال 2021، هنوز دو سال دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد. اگر تن هاخ همچنان سرمربی شیاطین سرخ باقی بماند، به نظر می‌رسد ملی‌پوش انگلیسی در این تیم جایی نخواهد داشت. با این حال، دستمزد بالای او می‌تواند مانع از بازگشت دائمی به دورتموند شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *