جک گریلیش در تکاپو برای حضور در لیست نهایی گرت ساوتگیت

اخبار لیگ جزیره : در آستانه هشت ژوئن، گرت ساوتگیت در حال ارزیابی نهایی بازیکنان تیم ملی انگلیس است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره جک گریلیش در تکاپو برای حضور در لیست نهایی گرت ساوتگیت

به گزارش تلگراف؛ جک گریلیش در تکاپو برای حفظ جایگاهش در لیست تیم ملی انگلیس است. گریلیش که فصل کابوس‌واری را در منچسترسیتی پشت سر گذاشت، برای اثبات خود به گرت ساوتگیت و حضور در ترکیب نهایی برای یورو 2024، زودتر از موعد به اردوی تیم ملی ملحق شده است. او در فینال جام حذفی روی نیمکت نشست و در هفت بازی پایانی لیگ برتر نیز تنها یک بار در ترکیب اصلی قرار گرفت. هفت بازیکن از لیست 33 نفره ساوتگیت خط خواهند خورد. سه‌شیرها امشب (دوشنبه) در سنت جیمز پارک به مصاف بوسنی می‌روند و جمعه شب نیز در ومبلی میزبان ایسلند خواهند بود. پس از این دو تا بازی مسافران نهایی یورو 2024 مشخص خواهد شد.

ساوتگیت که نسبت به بهبودی لوک شاو ابراز امیدواری کرده بود، با لحنی طنزآمیز اعلام کرد که هنگام انتخاب 26 بازیکن نهایی برای یورو که روز شنبه انجام خواهد شد، به حرف بازیکنان در مورد وضعیت مصدومیت‌شان، تکیه نخواهد کرد. او گفت:

آن‌ها واقعا دروغگوهای خوبی هستند. تجربه به من نشان داده که بازیکنان در مورد مصدومیت‌هایشان اغراق می‌کنند. اگر در خطر سقوط به دسته پایین‌تر باشید، ناگهان تعداد مصدومان در تیم زیاد می‌شود. اما اگر فینال جام حذفی پیش رو باشد، ناگهان همه سالم می‌شوند! من تا حد ممکن با خود بازیکنان در مورد مصدومیت مشورت نخواهم کرد و برای انتخاب نهایی، به نظرات کادر پزشکی و مشاهدات خودم تکیه خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *