عکس فوق العاده‌ای که رونالدو منتشر کرد همیشه در اوج!

اخبار لیگ جزیره : کریستیانو رونالدو از تمرینات گروهی دور است اما با تمرینات اختصاصی خود را در بهترین حالت نگه داشته است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

عکس فوق العاده‌ای که رونالدو منتشر کرد همیشه در اوج!

کریستیانو رونالدو با وجودی که در تمرینات گروهی منچستریونایتد و اردوی پیش فصل این تیم حضور ندارد اما آمادگی بدنی خود را با تمرینات ویژه در بالاترین سطح ممکن حفظ کرده است.

شایعات زیادی در مورد جدایی رونالدو از منچستریونایتد مطرح شده است اما این بازیکن بدون توجه به همه اخبار و شایعات، به کار خود مشغول است و تمرینات اختصاصی خود را انجام می‌دهد.

تمرینات گروهی منچستریونایتد در انگلیس و سپس در تایلند برگزار شد و حتی این تیم یک بازی با لیورپول انجام داد و با حساب ۴-۰ به برتری رسید ولی رونالدو در آن حضور نداشت و گفته ‌شد که او به خاطر مسائل خانوادگی مرخصی بیشتری نسبت به سایر بازیکنانا دریافت کرده است.

جالب اینکه رونالدو بابت برد پرگل منچستریونایتد هیچ واکنشی نداشت و پیامی در حمایت از هم‌تیمی‌های خود منتشر نکرد و هیچ تماسی نیز اریک تن‌هاخ سرمربی یونایتد نداشت. اما حالا او با انتشار عکسی از تمرینات‌ خود در سالن بدنسازی آمادگی بالای خود را به رخ کشید و نوشت: «کار سخت».

با این عکس او نشان داد که از تمرینات دور نیست و برای برگشت به میدان، آمادگی فوق العاده‌اش را حفظ کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *