جزئیات توافق بزرگ بین بارسلونا و منچستریونایتد فاش شد

اخبار لیگ جزیره : دو باشگاه بارسلونا و منچستریونایتد بر سر انتقال فرنکی دی‌یونگ در همه زمینه‌ها به توافق کامل دست یافته‌اند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

جزئیات توافق بزرگ بین بارسلونا و منچستریونایتد فاش شد

بارسلونا با منچستریونایتد بر سر انتقال فرانکی دی‌ یونگ هافبک هلندی خود به توافق رسیده است، بازیکنی که هنوز خودش به این انتقال جواب مثبت نداده است.

یک منبع موثق در باشگاه بارسلونا این خبر را به اسوشیتد پرس دارد و اعلام کرد که بارسا کاملا اماده این انتقال است و شرایط را برای آن فراهم کرده است.

یونایتد موافقت کرده که مبلغ ۷۵ میلیون یورو به علاوه ۱۰ میلیون یوروی بالقوره دیگر برای دی‌یونگ ۲۵ ساله پرداخت کند. این اطلاعات توسط یک مقام رسمی باشگاه که نخواست نامش فاش شود چون اجازه این کار را ندارد منتشر شده است.

دی‌یونگ که تا سال ۲۰۲۶ با بارسلونا قرارداد دارد هنوز موافقت خود را برای حضور در لیگ برتر انگلیس اعلام نکرده است. او تا اینجا نسبت به این انتقال ابراز بی میلی کرده است.

مقام آگاه بارسلونا که خبر توافق را فاش کرده گفت ژاوی ارناندس سرمربی بارسا به دی‌یونگ اعلام کرده که فصل آینده در برنامه‌های او نقشی کیلدی ندارد و بهتر است و بهتر است پیشنهاد منچستریونایتد را رد نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *