وقتی هالند در میان حباب‌ ها پا به اولین بازی‌ اش گذاشت!

اخبار لیگ جزیره : اولین بازی منچسترسیتی و وستهام در این فصل از رقابت های لیگ برتر انگلیس، جذابیت های خاص و ویژه خود را داشت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

وقتی هالند در میان حباب‌ ها پا به اولین بازی‌ اش گذاشت!

این بازی در ورزشگاه لندن که ورزشگاه خانگی تیم وستهم است برگزار می شد و بدین ترتیب این باشگاه به استقبال فصل جدید از رقابت های لیگ برتر انگلیس رفته بود و برای اولین بازی در ورزشگاه خود هنگام ورود بازیکنان به زمین، حباب هایی را با دستگاه های مخصوصی که در آن جا قرار داده شده بودند، در هوا پخش و منتشر کرد.

ارلینگ هالند برای انجام اولین بازی خود در رقابت های لیگ برتر انگلیس وارد زمین می شد و بدین ترتیب او در میان حباب ها برای انجام اولین بازی خود در لیگ برتر انگلیس وارد زمین شد و در این بازی هم خوش درخشید. هالند در این بازی دو گل به ثمر رساند که گل اول او از روی نقطه پنالتی و گل دوم او در جریان بازی و روی پاس کوین دی بروینه بود.

هالند نوید روز های خوشی را به هواداران منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس داد. او در بازی سوپرجام انگلیس مقابل لیورپول عملکرد ضعیفی داشت اما اکنون در بازی مقابل وستهام خوش درخشید تا بدین ترتیب نشان دهد که برای چالش لیگ برتر انگلیس آماده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *