وینگر فرانسوی مونیخی‌ ها افشا کرد: نزدیک بود به لیگ انگلیس بروم!

اخبار لیگ جزیره : کینگزلی کومان یکی از ستاره‌های بایرن مونیخ بود که مذاکرات برای تمدید قراردادش کمی به مشکل خورد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

وینگر فرانسوی مونیخی‌ ها افشا کرد: نزدیک بود به لیگ انگلیس بروم!

ستاره ملی‌ پوش و وینگر فرانسوی سابق یوونتوس و پاری‌ سن‌ ژرمن اگر چه در فصل گذشته قراردادش را باواریایی‌ها تمدید کرد، اما آن‌گونه که می‌گوید در زمان مذاکرات، تصمیمی تقریبا قطعی برای خروج از مونیخ گرفته بود: “انتخاب من بین انگلیس و اسپانیا بود زیرا می‌خواستم کاری را امتحان کنم که انجام نداده‌ام. بنابراین، فرانسه و ایتالیا گزینه‌ام نبودند. من واقعا می‌خواستم چیز جدیدی را امتحان کنم، یک کشور، افراد و یک لیگ جدید.”

کینگزلی کومان در مورد علت تمدید قراردادش با بایرن مونیخ هم گفت: “قبل از این‌که با بایرن مونیخ به توافق برسیم واقعا به حضور در آن دو لیگ فکر می‌کردم اما با باشگاه صحبت کردم و به توافق رسیدیم. احساس می‌کردم باید کارهای بیشتری در این‌جا انجام دهم و به همین دلیل انتخاب کردم که بمانم. قرارداد من تازه شروع شده است. می‌خواهم به باشگاه نشان دهم که حق داشتند به من ایمان داشته باشند و این فرصت را به من بدهند.”

در نهایت وینگر فرانسوی بایرن مونیخ پاسخی صادقانه به باشگاه‌های مورد علاقه‌اش در صورت خروج از مونیخ داد: “من کسی هستم که بهترین‌ها را هدف دارم. من خیلی از نحوه بازی سیتی خوشم می‌آید، البته با گواردیولا. من شیوه بازی لیورپول را نیز دوست دارم. باشگاه چلسی را هم به عنوان یک تیم دوست دارم، بنابراین می‌گویم از این سه تیم بزرگ نام می‌برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *