خداحافظی خرید بدشانس با هواداران یونایتد

اخبار لیگ جزیره : دونی فن دبیک، هافبک منچستریونایتد، با پیامی از هواداران این باشگاه خداحافظی کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره خداحافظی خرید بدشانس با هواداران یونایتد

دونی فن دبیک که به جدایی از یونایتد و پیوستن به خیرونا نزدیک شده با انتشار پستی در اینستاگرام از منچستریونایتد و هواداران این باشگاه خداحافظی کرد.

باشگاه اسپانیایی پیشنهادی با احتساب پیش پرداخت و پاداش حدود 15 میلیون یورو ارائه کرده که به نظر می‌رسد شیاطین سرخ آن را پذیرفته‌اند.

فن دبیک زمانی که فقط 23 سال داشت با جدایی از آژاکس با قراردادی تا ژوئن 2025 به منچستریونایتد پیوست. او هرگز جایگاه ثابتی در ترکیب این تیم به دست نیاورد و یک نیمکت نشین محض بود که حتی اریک تن هاخ، مربی سابق او در آژاکس، هم فضایی را به او اختصاص نداد. به دلیل مصدومیت این بازیکن اغلب در دسترس نبود و به همین دلیل آنطور که انتظار می‌رفت در لیگ برتر ندرخشید.

او در ژانویه گذشته با قراردادی قرضی از یونایتد به آینتراخت فرانکفورت در بوندس‌لیگا پیوست و این باشگاه بند آزادسازی او را در پایان فصل پرداخت نکرد.

فن دبیک در پیام خداحافظی خود نوشت: “خانواده عزیز منچستریونایتد، امروز یک روز به یاد ماندنی است چون زمان حضورم در این باشگاه به پایان می‌رسد. می‌خواهم از شما برای حمایت در این سال‌ها تشکر کنم. از لحظه‌ای که به منچستریونایتد آمدم، استقبال بسیار خوبی داشتید و از این بابت سپاسگزارم.

از همه کسانی که در باشگاه هستند تشکر می‌کنم چون باعث شدند ما احساس کنیم در خانه خودمان هستیم. تشکر ویژه از همه هوادارانی که این سال‌ها را فراموش نشدنی کردند. فراتر از فوتبال، تولد دو پسر من و همسرم در اینجا نشان می‌دهد که منچستر همیشه جایگاه ویژه‌ای در قلب ما خواهد داشت. موفق باشید، ما دوباره یکدیگر را ملاقات خواهیم کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *