تایید شد: ستاره اسپانیایی در چلسی می‌ماند

اخبار لیگ جزیره : ایجنت مارک کوکوریا تایید کرد که این مدافع قصد دارد فصل آینده در چلسی بماند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره تایید شد ستاره اسپانیایی در چلسی می‌ماند

آلیکس پیکه، ایجنت مارک کوکوریا، مدعی شد که مدافع چپ چلسی قصد ندارد تابستان امسال این باشگاه را ترک کند. بر اساس گفته او، این بازیکن اسپانیایی در استمفوردبریج مشکلی ندارد و مشتاقانه منتظر شروع فصل آینده با آبی‌هاست.

پیکه در گفتگو با کادناسر، احتمال خروج کوکوریا از استمفوردبریج در تابستان را رد کرد. او مدعی شد که اگر تغییرات ناگهانی در وضعیت او ایجاد نشود، این مدافع در لیگ جزیره می‌ماند.

ایجنت اسپانیایی گفت: “کوکوریا در چلسی و لندن بسیار راحت و خوشحال است. او می‌خواهد در باشگاه بماند. در شرایط عادی، او در این تیم به کارش ادامه خواهد داد.”

کوکوریا برای اسپانیا در یورو 2024 عملکرد خوبی به نمایش گذاشت و همراه این تیم به فینال صعود کرده که باید روز یکشنبه با انگلیس رو به رو شود.

کوکوریا به غیر از اینکه تصمیم دارد در چلسی بماند، اعتراف کرده بود که از نیکو ویلیامز، هم‌تیمی‌اش در اسپانیا، درخواست کرد تا تابستان امسال به چلسی بپیوندد.

او گفته بود ویلیامز در صورت پیوستن به بارسلونا، خرید درخشانی برای این باشگاه خواهد بود، اما دوست دارد او را در چلسی ببیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *