تصمیم غیرمنتظره قرمز ها ستاره تیم به فروش می‌رسد!

اخبار لیگ جزیره : یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، قصد دارد رابرت فیرمینو، مهاجم برزیلی خود را به فروش برساند تا موافقت باشگاه را برای خرید مهاجم مد نظر خود به‌دست آورد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

تصمیم غیرمنتظره قرمز ها ستاره تیم به فروش می‌رسد!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، مدتی است مارتین تریر، مهاجم باشگاه فرانسوی رنس، را زیر نظر گرفته و خواهان به‌خدمت گرفتن او توسط باشگاه لیورپول شده است. او برای راضی کردن باشگاه به این خرید قصد دارد هر چه زودتر، رابرت فیرمینو، مهاجم برزیلی خود را در لیست فروش باشگاه قرار دهد.

لیورپول همچنان به تلاش برای نوسازی خط حمله خود ادامه می‌دهد. این باشگاه امسال تابستان داروین نونیس، مهاجم بنفیکا را با قراردادی گران‌قیمت به‌خدمت گرفت. لیورپول در ماه ژانویه هم لوئیس دیاس را از پورتو به‌خدمت گرفته بود. امسال تابستان یک مهاجم لیورپول، دیووک اوریگی، هم باشگاه را ترک کرد و به میلان پیوست.

درحالی‌که محمد صلاح قرارداد خود را با باشگاه تمدید کرد، یورگن کلوپ به دنبال این است که تغییرات دیگری در خط حمله تیمش ایجاد کند. آینده فیرمینو در لیورپول اخیرا در هاله‌ای از ابهام بود ولی گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که علاوه‌بر یورگن کلوپ، ستاره برزیلی هم شخصا تمایل به ترک لیورپول دارد تا پیش از شروع جام جهانی، فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشد.

مارتین تریر، فصل گذشته در باشگاه فرانسوی رنس درخشش فوق‌العاده‌ای داشت و برای این تیم ۲۱ گل در لوشامپیونا به ثمر رساند.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *