ناگفته‌ هایی جالب از سرمربی منچستریونایتد با فرگوسن مشورت کردم

اخبار لیگ جزیره : اریک تن‌هاخ، سرمربی هلندی، فاش کرد که با سر الکس فرگوسن در مورد مربیِ منچستریونایتد شدن صحبت کرده و متقاعد شده که می‌تواند موفقیت را به اولدترافورد برگرداند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

ناگفته‌ هایی جالب از سرمربی منچستریونایتد با فرگوسن مشورت کردم

تن‌ هاخ بعد از بازنشستگی فرگوسن در سال ۲۰۱۳، تبدیل به پنجمین مربی دائمی منچستریونایتد شد.

این مربی ۵۲ ساله تایید کرد که در مورد این نقش با فرگوسن صحبت کرده و گفت: «من با او تماس داشتم اما صحبت‌های ما خصوصی است. صحبت کردن با سِرالکس در مورد زندگی، به ویژه در مورد فوتبال، همیشه فوق‌العاده است.»

وقتی موضوع سشوار افسانه‌ای فرگوسن مطرح شد، او قبل از اینکه لبخندی گشاد بزند، متحیر به نظر می‌رسید. با خنده گفت: «اما من به سشوار نیاز ندارم!»

دیوید مویس، لوئی فان‌خال، ژوزه مورینیو و اوله‌گنار سولشائر هیچکدام نتوانستند موفقیت فرگوسن را در ۹ سال گذشته شبیه‌سازی کنند، اما تن‌هاخ مطمئن است که می‌تواند سرنوشت یونایتد را تغییر دهد. او گفت: «باید بگویم که اعتقادی قوی دارم. این یک چالش بزرگ است، اما تا به حال در هر جایی که بوده‌ام از تیم‌هایم حداکثر بهره را برده‌ام. این پروژه سخت‌ترین است، من این را درک می‌کنم. می‌دانم که کار آسانی نیست. اما من اینجا هستم تا این کار را انجام بدهم.»

از تن‌هاخ در مورد اهدافش برای فصل اول پرسیده شد، او مراقب بود که هیچ پیش‌بینی جسورانه‌ای در مورد غلبه بر منچسترسیتی یا لیورپول انجام ندهد.

وی افزود: «اولین هدف، پیروزی در هر بازی است. این باید رویکرد ما باشد. ما می‌خواهیم تا جایی که ممکن است فوتبال هجومی و فعال بازی کنیم. می‌خواهم خوب بازی کنیم، اما اگر خوب بازی نکنیم هم باید برنده شویم. من یک استراتژی دارم. این یک فرآیند است و زمان می‌برد. اما در نهایت ما باید از همان ابتدا مطمئن شویم که تیم برنده هستیم.»

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *