عذرخواهی توماس پارتی بابت اخراج در دیدار مقابل لیورپول

اخیار لیگ جزیره:توماس پارتی با عذرخواهی بابت اخراج در دیدار دیشب، به هواداران آرسنال قول داد بیشتر تلاش کند.برای ادامه مطالب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

شب گذشته آرسنال در دیداری حساس در نیمه نهایی لیگ کاپ مقابل لیورپول صف آرایی کرد و با دریافت دو گل در خانه خود مقابل شاگردان یورگن کلوپ شکست خورد تا از رسیدن به فینال باز بماند. توماس پارتی، هافبک غنایی توپچی ها که به تازگی از جام ملت های آفریقا برگشته بود، در این دیدار به عنوان یار تعویضی به میدان آمد ولی با دریافت دو کارت زرد در فاصله سه دقیقه از زمین مسابقه اخراج شد.

بعد از این اتفاق پارتی با استفاده از حساب کاربری خود در فضای مجازی بابت این اتفاق از هواداران آرسنال عذرخواهی کرد. هافبک غنایی در این باره نوشت: مسئولیت هر اتفاقی که افتاد را قبول می کنم و انتقادات را می پذیرم. باید هوشمندانه تر عمل می کردم و وقتی کارت داشتم دوباره حرکت خطرناک انجام نمی دادم اما شخصیت من همین است. دوست دارم برای هر توپ بجنگم. با وجود این که گاهی اوقات مسائل آن طور که می خواهیم پیش نمی رود، این باشگاه را دوست دارم. به سخت کار کردن ادامه خواهم داد تا مسائل را درست کنم. با این طرز فکر برگشتم که در اختیار تیم باشم تا به فینال برسیم اما شرایط آن طور که می خواستیم پیش نرفت. به تلاش با تمام وجود هنگامی که در زمین هستم ادامه خواهم داد چون این زندگی من و کاری است که تصمیم گرفته ام انجام دهم. بابت اتفاقات دیشب و جام ملت های آفریقا خوشحال نیستم اما درک می کنم که تنها با کار سخت مسائل عوض می شود و به همین خاطر به سختی تلاش خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *