میکل آرتتا: پس از شکست و ناامیدی مقابل لیورپول، پیروزی در بازی مقابل برنلی برای ما مهم است

اخبار لیگ جزیره:میکل آرتتا، سرمربی آرسنال در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل در روز یکشنبه حاضر شد و در مورد وضعیت بازیکنانش، شکست مقابل لیورپول و سایر مسائل صحبت کرد.برای ادامه مطالب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

میکل آرتتا در مورد وضعیت مصدومانش و این که آیا بازیکنی از بین مصدومان این تیم مقابل لیورپول، برای بازی با برنلی در دسترس خواهد بود یا خیر، گفت:نمی دانم. باید روز به روز پیش برویم. برای هر بازیکن دلیل متفاوتی وجود دارد که چرا همراه ما نیست و ما باید وضعیت آن ها را ارزیابی کنیم. چیزی که خوب است، این است که همه آن ها می خواهند هر چه زودتر تیم را همراهی کنند اما بعضی از آن ها برای این دیدار نمی توانند همراه ما باشند. امیدواریم بازیکن دیگری را برای بازی یکشنبه از دست ندهیم.

پس از شکست مقابل لیورپول، چگونه برای بازی مقابل برنلی به تیمت روحیه می دهی؟

من کاری که مقابل لیورپول انجام دادند را به آن ها نشان خواهم داد و همچنین از خودمان انتظار بیشتری خواهم داشت چون ما کارهای خوب زیادی مقابل لیورپول انجام دادیم اما این ها برای صعود در مجموع دو بازی مقابل آن ها، کافی نبود. این همان سطح برتری است که باید به دنبال آن باشیم.

برنلی از ۲ ژانویه (نزدیک به سه هفته پیش) در لیگ برتر بازی نکرده است. چه انتظاری از این بازی مقابل آن ها داری؟

آن ها تیمی رقابت طلب هستند و بازی سختی خواهد بود. برای ما این بازی مهمی است زیرا پس از شکست و ناامیدی مقابل لیورپول، ما باید به مسیر پیروزی بازگردیم.

تاتنهام این هفته موفق شد در لیگ برتر بالاتر از شما قرار بگیرد و منچستریونایتد نیز هم امتیاز شماست. چگونه اطمینان حاصل می کنید که این فشار رقابت برای قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر، برای بازیکنان شما بیش از حد نباشد؟

ما اینجاییم تا در بازی های فوتبال پیروز شویم و این ما را تحت فشار می گذارد. ما تعداد بازی هایی که باید در آن ها پیروز شویم تا در بین چهار تیم باشیم را می دانیم اما نمی توان زیاد به آینده فکر کرد. اتفاقات زیادی در هفته های اخیر رخ داده است و مدیریت این تیم بسیار سخت بوده چون ما بازیکنان زیادی را از دست دادیم. باید دوباره متحد شویم، باید روز یکشنبه پیروز شویم چون سپس تعطیلاتی در پیش داریم و امیدواریم پس از آن بتوانیم چندین بازیکن را دوباره در اختیار داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *