واکنش هواداران منچستریونایتد به غیبت‌ رونالدو در جلسات تمرینی

اخبار لیگ جزیره : استرلینگ و کانسلو از جمله سه بازیکن سیتی هستند که در بهترین ترکیب برای هفته بازی کاهش یافته انتخاب شدند! برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

واکنش هواداران منچستریونایتد به غیبت‌ رونالدو در جلسات تمرینی

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی سی و هفت ساله برای چهارمین روز متوالی در تمرینات منچستریونایتد شرکت نکرد تا به شایعات خروجش از این باشگاه قوت ببخشد.

به گزارش فوتبالی، هفته پیش رسانه‌های بریتانیایی و نزدیک به باشگاه منچستریونایتد مدعی شدند که کریستیانو رونالدو تنها پس از سپری کردن یک فصل حضور در این باشگاه، خواستار خروج از الدترافورد است و دلیل آن را کم کاری مدیران این باشگاه در پنجره نقل و انتقالات تابستانی بیان کرده‌اند.

در این رابطه مارکا مصاحبه‌ای با چند تن از هواداران من یونایتد ترتیب داد و اولین نفر گفت: “این تصمیم خودش است. اگر او فکر می‌کند یونایتد پیشرفت نمی‌کند و نمی‌تواند انتظاراتش را برآورده کند، پس طبیعی است که قصد خروج داشته باشد.”

دیگر هوادار معتقد است که در صورت قطع همکاری رونالدو با شیاطین سرخ، این ستاره پرتغالی در انگلیس نخواهد ماند.

“اگر او برود، به خارج از انگلیس خواهد رفت.”

یک طرفدار دیگر اما مدعی است که رونالدو اصلاً نمی‌خواهد برود. او در این باره گفت: “فکر نمی‌کنم رونالدو جایی برود. باشگاه کسی را ندارد که جانشین او بکند. هواداران از داشتن چنین بازیکنی خوشحال است و ما می‌خواهیم او کاپیتان تیم باشد. یونایتد باید او را حمایت کند، چون رونالدو اسطوره باشگاه است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *