بردیف: دوست داشتم آزمون به لیگ انگلیس برود برای رتبه سیزدهم به تراکتور نیامده‌ام

اخبار لیگ جزیره : سرمربی فعلی تراکتور تبریز گفت که دوست داشته است مهاجم تیم ملی کشورمان به تیمی در فوتبال انگلیس منتقل شود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

بردیف: دوست داشتم آزمون به لیگ انگلیس برود برای رتبه سیزدهم به تراکتور نیامده‌ام

قربان بردیف با حضور در برنامه «Comment.Show» به سؤالاتی درباره دوران مربیگری خود ظرف سال‌های گذشته پاسخ داد.
وی درباره نقش خود در انتقال سردار آزمون به بایرلورکوزن اظهار داشت: ما به‌صورت نزدیک با هم در تماس هستیم، اما تصمیم نهایی بر عهده او بود و من و پدر سردار بر او تأثیری نگذاشتیم. آزمون از ما خواست که اجازه دهیم خودش تصمیم بگیرد، اما من دوست داشتم به انگلیس برود. او می‌خواست از آلمان به‌عنوان سکوی پرتاب استفاده کند. سردار دوره سازگاری با فوتبال آلمان را می‌گذراند و به شکل دیگری آماده امسال خواهد شد.

سرمربی پیشین روبین کازان در مورد شایعه پرداخت بخشی از مبلغ انتقال آزمون به خودش و نیز نحوه جدایی مهاجم ایرانی که باعث انتقاداتی شد، خاطرنشان کرد: این موضوع (دریافت مبلغ با انتقال سردار) شایعه است و این موضوع از لحاظ مالی به من ارتباطی ندارد. درباره نحوه جدایی او چیزی نمی‌دانستم و از رسانه‌ها متوجه شدم.

بردیف راجع به اینکه آزمون را در سن 20 سالگی، از انتقال به باشگاه‌های دورتموند، اورتون و ناپولی منصرف کرد، گفت: او بازیکنی نبود که در آن زمان آماده چنین انتقال‌هایی باشد. شما باید از لحاظ ذهنی آماده باشید تا فوراً تصمیم بگیرید و آزمون به زمانی برای تفکر نیاز داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه دیگری جز تراکتور به او پیشنهاد سرمربیگری داده بود یا خیر، تصریح کرد: خیر. ابتدا باید بگویم خوانده بودم که سردار آزمون در سرمربیگری من در تراکتور تأثیر داشت که درست نبود. من مدت‌هاست که رئیس باشگاه تراکتور را می‌شناسم و او در روزهای طلایی روبین به کازان آمد. وی فردی جاه‌طلب است و پیشنهادی برای تیم‌های پایه و سرمربیگری تیم داد. ما هم به ایران آمدیم و توافق کردیم.

سرمربی تراکتور تبریز با بیان اینکه در این باشگاه در حال ایجاد ساختار است و آینده را روشن می‌بیند، بیان کرد: تبریز نیم میلیون جمعیت دارد و می‌خواهیم مردم شهر را به ورزشگاه بیاوریم؛ همان کاری که در کازان انجام دادیم. من از چالش‌ها نمی‌ترسم و نمی‌خواهم چیزی را به کسی ثابت کنم. برای رتبه سیزدهم یا دوازدهم به تراکتور نمی‌روم و وظیفه ما، کسب عنوان قهرمانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *