پیام عجیب یک زن به هم‌تیمی همسرش/ نرو لعنتی!

اخبار لیگ جزیره : مینا بونینو، همسر فدریکو والورده، با ارسال پیامی از کاسمیرو خواست که رئال مادرید را ترک نکند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

پیام عجیب یک زن به هم‌تیمی همسرش/ نرو لعنتی!
انتقال کاسمیرو از رئال مادرید به منچستریونایتد نهایی شد و این بازیکن در ادامه فصل جدید با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت.

این بازیکن برزیلی در طول دوران حضورش در رئال مادرید قهرمانی‌های بسیاری را تجربه کرد و یکی از مهره‌های کلیدی این تیم به حساب می‌آمد اما در نهایت تصمیم گرفت به پیشنهاد شیاطین سرخ پاسخ مثبت بدهد. او روز گذشته در محل تمرینات رئال حاضر شد تا تصمیمش را به اطلاع کارلو آنچلوتی برساند و از هم تیمی‌هایش نیز خداحافظی کند. مراسم خداحافظی او روز دوشنبه برگزار خواهد شد و پس از آن برای اضافه شدن به تمرینات یونایتد به منچستر خواهد رفت.

مینا بونینو شب گذشته تصویری از مکالمه شخصی‌اش با کاسمیرو با شکلک گریه منتشر کرد که در آن خطاب به این هافبک برزیلی نوشته بود:« از رئال نرو، لعنتی!»

با این حال، حتی درخواست او نیز تصمیم این بازیکن را تغییر نداد و او از این پس دیگر در ترکیب رئال مادرید حضور نخواهد داشت تا یک ضلع از مثلث برمودای این تیم جدا شده باشد. بوننیو، همسر والورده، یک خبرنگار ورزشی معروف اروگوئه‌ای است که از سال ۲۰۲۰ در کنار این بازیکن حضور دارد و پیش از این نیز گفته شده بود که او به همراه همسرش رابطه بسیار نزدیکی با خانواده کاسمیرو دارند و این موضوع از ناراحتی آنها از شنیدن خبر جدایی او به خوبی مشهود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *