اختلاف در بارسلونا بالا گرفت/ ژاوی این بازیکن را نمی‌خواهد!

اخبار لیگ جزیره : جیمی کرگر می‌گوید کریستیانو رونالدو به او بی‌محلی کرده، چرا که حرف‌هایش درباره شماره ۷ منچستریونایتد درست از آب درآمده. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اختلاف در بارسلونا بالا گرفت/ ژاوی این بازیکن را نمی‌خواهد!

بحث انتقال آلونسو به بارسا از چند هفته قبل مطرح شده و مذاکراتی با مدیران چلسی نیز صورت گرفته است. توماس توخل نیز شایعات مربوط به جدایی این بازیکن را تایید کرد و مدعی شد که او به زودی استمفوردبریج را ترک خواهد کرد و تصمیمش را در این باره گرفته است. با این حال به نظر می‌رسد که اختلاف نظری درباره جذب این بازیکن بین مدیران بارسا و کادر فنی این تیم به وجود آمده که ممکن است مانع از حضور او در نوکمپ شود.

روزنامه اسپانیایی اسپورت مدعی شده است که مدیران بارسا علاقه زیادی به جذب آلونسو دارند و توافق نهایی را با او در این زمینه انجام داده‌اند اما ژاوی و کادر فنی او ترجیح می‌دهند که یک وینگ-راست را تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی به خدمت بگیرند تا تیم‌شان تکمیل شود.

این در حالی است که مدیران بارسا به این مدافع اسپانیایی هشدار داده‌اند که بحث انتقال او به نوکمپ تا هفته آینده نهایی نخواهد شد اما چلسی قصد دارد این بازیکن را وارد معامله انتقال پیرامریک اوبامیانگ کند و این شاید عامل مهمی در تغییر شرایط این انتقال باشد.

بارسا در حال حاضر شرایط مالی لازم برای جذب آلونسو را ندارد و در صورتی که او به عنوان بخشی از مبلغ فروش اوبا به نوکمپ بیاید، به سود آنها خواهد بود. اما اگر این انتقال انجام نشود، شاید فشار ژاوی برای جذب یک مدافع راست افزایش پیدا کند. هرچند این موضوع نیز به این بستگی دارد که بارسا بتواند سرجینیو دِست را پیش از تاریخ اول سپتامبر بفروشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *