هو شدن نتیجه داد؛ ساوتگیت در ترکیب انگلیس ریسک نمی‌کند

اخبار لیگ جزیره : نحوه شماره‌دهی بازیکنان انگلیس نشانه ترکیب ابتدایی گرت ساوتگیت است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره هو شدن نتیجه داد ساوتگیت در ترکیب انگلیس ریسک نمی‌کند

به گزارش تلگراف؛ ترنت الکساندر آرنولد به احتمال فراوان در خط هافبک به میدان خواهد رفت. ستاره 25 ساله به همین علت پیراهن شماره 8 را دریافت کرد تا در کنار دکلان رایس بازی کند. پس از نمایش انگلیس مقابل ایسلند، گرت ساوتگیت برای ارائه عملکردی قابل قبول و انتخاب ترکیبی مناسب تحت فشار قرار دارد. در حالی که در آمادگی تعدادی از بازیکنان شک و تردید وجود دارد، ساوتگیت قصد دارد بهترین بازیکنان را برای ترکیب ابتدایی انتخاب کند. او آماده است در صورت لزوم برنامه‌های خودش را تغییر دهد. انتظار می‌رود لوک شاو برای بازی اول یورو 2024 مقابل صربستان در دسترس نباشد. در خط دفاع با وجود نگرانی از مصدومیت جان استونز، در صورت آمادگی این بازیکن، او در کنار کیران تریپیر، کایل واکر و مارک گوئهی قرار می‌گیرد. شاو به محض آمادگی به این ترکیب اضافه خواهد شد.

بوکایو ساکا قطعا در خط حمله در کنار هری کین خواهد بود. او طی دو بازی دوستانه از ابتدا به میدان نرفت، اما جایگاهش در ترکیب اصلی را حفظ خواهد کرد. در حالی که فیل فودن نیز جایگاه مشخصی خواهد داشت، باید دید جود بلینگام به آمادگی کامل می‌رسد یا خیر. کانر گلگر، ابرچی ازه، کول پالمر و آدام وارتون از جمله بازیکنانی هستند که برای حضور در ترکیب ابتدایی تلاش می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *