پاتریک ویرا: دوست دارم به لیگ برتر برگردم و سرمربی تیمی شوم که برای آن بازی می‌کردم

اخبار لیگ جزیره : پاتریک ویرا تابستان گذشته به تیم آر سی استراسبورگ پیوست تا پروژه جدید «بلو کو» را در ورزشگاه مایناو هدایت کند. او پس از نجات تیم استراسبورگ از سقوط در اولین فصل خود، اکنون تمایل خود را برای بازگشت به لیگ برتر انگلستان آشکار کرده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره پاتریک ویرا دوست دارم به لیگ برتر برگردم و سرمربی تیمی شوم که برای آن بازی می‌کردم

به گزارش GFFN، ویرا به عنوان بازیکن، بخش اعظم دوران حرفه‌ای خود را در انگلستان گذراند، ابتدا در آرسنال که بین سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۵ در آنجا بازی کرد و سپس در منچسترسیتی که بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۱ مدت کوتاهی در آنجا حضور داشت. او همچنین در لیگ برتر به عنوان مربی فعالیت کرده است؛ وی در سال ۲۰۲۱ پس از یک دوره مربیگری در نیس، هدایت کریستال پالاس را بر عهده گرفت.

پس از ترک سلهرست پارک در سال ۲۰۲۳، ویرا به فرانسه بازگشت و پس از آن که بلو کو که همچنین مالک چلسی است، تابستان گذشته مدیریت استراسبورگ را بر عهده گرفت، به این تیم پیوست. اگرچه در برخی مواقع خطر سقوط وجود داشت، اما در نهایت استراسبورگ توانست جایگاه خود را در لیگ ۱ حفظ کند و با قرار گرفتن در رتبه سیزدهم و ۱۰ امتیاز بالاتر از منطقه پلی آف سقوط، فصل را به پایان رساند.

ویرا اکنون تمایل خود را برای بازگشت به لیگ برتر ابراز کرده است. او به پادکست Stick to Football گفت:

من دوست دارم به لیگ برتر بازگردم. این بهترین لیگ است. جایی که بهترین مربیان، بهترین بازیکنان و سرگرم‌کننده‌ترین لیگ را دارد. من دوست دارم یک روز به لیگ برتر بازگردم. هدف من این است که یکی از تیم‌هایی که در آن بازی کرده‌ام را هدایت کنم، در لیگ قهرمانان اروپا مربیگری کنم و برای کسب عنوان قهرمانی تلاش کنم. این هدف و انگیزه من است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *