شوک به قرمزها ستاره‌ ای که به خاطر جام‌ جهانی جدا می‌شود!

اخبار لیگ جزیره : روبرتو فیرمینو ستاره برزیلی لیورپول مورد نظر یوونتوس قرار گرفته و خودش هم تمایل به جدایی دارد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

شوک به قرمزها ستاره‌ ای که به خاطر جام‌ جهانی جدا می‌شود!

شوک به قرمزها؛ ستاره‌ای که به خاطر جام‌جهانی جدا می‌شود!
روبرتو فیریمنو مهاجم برزیلی لیورپول در حالی که وارد هشتمین فصل فوتبالی خود با پیراهن این باشگاه انگلیسی شده، در آستانه انتقال به تیم فوتبال یوونتوس قرار دارد.

اخبار رسانه های ایتالیایی حاکی از آن است که باشگاه یوونتوس به مسئولان لیورپول درخواست ۲۰ میلیون پوندی برای جذب این بازیکن ۳۰ ساله را ارائه کرده است. همچنین در اردوی پیش فصل تیم فوتبال لیورپول نیز مشاهده شده که یورگن کلوپ سرمربی این تیم بیشتر از داروین نونیس به عنوان مهاجم نوک بهره برده و فیرمینو نیمکت نشین بوده است.

با این حال کلوپ در جمع رسانه‌ها نسبت به سوال یک خبرنگار درباره انتقال فیرمینو واکنش نشان داده و این موضوع را خنده دار عنوان کرده و پاسخ دیگری نداده است.

آینده فیرمینو در لیورپول اخیرا در هاله‌ای از ابهام بود ولی گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که ستاره برزیلی شخصا تمایل به ترک لیورپول دارد تا پیش از شروع جام جهانی، فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشد.

فیرمینو تابستان ۲۰۱۵ و پس از جدایی از هوفنهایم، پیراهن لیورپول را بر تن کرد ولی فصل گذشته به خصوص با ورود لوئیس دیاس و نیز درخشش دیوگو ژوتا، جایگاه خود در ترکیب اصلی را از دست داد. داروین نونیس نیز اخیرا به لیورپول پیوست تا کار فیرمینو دشوارتر بشود. او در ۳۲۷ بازی برای قرمزها، ۹۸ گل زده و ۷۴ پاس گل داده ولی به نظر می‌رسد به پایان دورانش در آنفیلد نزدیک می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *