آبی‌ ها ستاره سابق‌ شان را می‌خواهند بازگشت بعد از دوران ناکامی؟

اخبار لیگ جزیره : چلسی به خاطر تقویت در فصل جدید در حال بررسی یک انتقال عجیب و پر سر و صدا است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

آبی‌ ها ستاره سابق‌ شان را می‌خواهند بازگشت بعد از دوران ناکامی؟

آبی‌ ها ستاره سابق‌ شان را می‌خواهند بازگشت بعد از دوران ناکامی؟
باشگاه فوتبال چلسی در تلاش است تا با یک اقدام جنجالی به سراغ ادن آزار برود و این ستاره بلژیکی را بار دیگر به خدمت بگیرد. سایت ال‌ناسیونال مدعی شده که چلسی به خاطر تقویت در فصل جدید در حال بررسی یک انتقال عجیب و پر سر و صدا است تا بتواند ادن ازار مُهاجم سابقش را دوباره به دست آورد در حالی ‌که آینده این بازیکن در رئال مادرید نامشخص است.

ازار ۳۱ ساله از زمانی که در سال ۲۰۱۹ با مبلغ ۱۰۳٫۵ میلیون پوند از چلسی به رئال پیوست، با شرایط سختی در سانتیاگو برنابئو روبرو شد و مصدومیت‌ها مانع درخشش او شدند. ازار بیش از ۵۵۰ روز در دسترس رئال نبوده و از زمان پیوستن به رئال بیش از ۶۵ بازی را از دست داده است.

این هافبک تهاجمی در سه سال حضور در جمع مادریدی‌ها فقط ۶۶ بازی در تمام رقابت‌ها انجام داده و تنها ۶ گل به ثمر رسانده و ۱۰ پاس گل داده است. گزارش فوق ادعا می‌کند که کارلو آنچلوتی سرمربی رئال برنامه خاصی باری استفاده از آزار در فصل جدید ندارد. آزار با درخشش ستاره‌هایی مانند وینیسیوس جونیور و رودریگو جایگاهش در رئال مادرید را از دست داده است. چلسی در حال حاضر برای انتقال ستاره سابقش که موفقیت‌های زیادی در استمفورد بریج از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۹ داشت، آماده می‌شود.

در طی هفت سال حضور در غرب لندن این بازیکن بلژیکی در ۳۵۱ بازی ۱۱۰ گل و ۹۲ پاس گل برای آبی‌ها ثبت کرد و در دو قهرمانی لیگ برتر چلسی (۲۰۱۵ و ۲۰۱۷) نقش بسزایی داشت. آبی‌های لندن حاضرند برای بازیکن سابقشان یک پیشنهاد خوب مالی ارائه دهند و طبق گزارش‌ها، مادرید آماده مذاکره برای جدایی او است. از قراداد آزار با رئال مادرید دو سال باقی مانده اما بازگشت به چلسی ممکن است برای او جذاب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *