شیرر: واکسینه شدن به دیگران کمک می کند

اخبار لیگ جزیره : عضو تالار مشاهیر از مردم می خواهد که نقش خود را در مبارزه با COVID-19 ایفا کنند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

شیرر: واکسینه شدن به دیگران کمک می کند

آلن شیرر هواداران فوتبال را تشویق می‌کند که هنوز واکسینه نشده‌اند یا منتظر تقویت‌کننده‌ای در برابر کووید-19 هستند تا واکسینه شوند.

رکورددار گلزن لیگ برتر و عضو تالار مشاهیر لیگ برتر از هواداران می خواهد که نقش خود را ایفا کنند تا بتوانند به نجات جان ها و محافظت از دیگران در مبارزه با ویروس کرونا کمک کنند.

شیرر گفت: “همه ما می خواهیم در یک روز مسابقه ایمن باشیم و بهترین راه برای محافظت از خود و سایر افراد این است که واکسینه شویم.”

“اگر واجد شرایط هستید، برای بهترین دفاع ممکن در برابر کووید برای شما و خانواده‌تان، در اسرع وقت بوستر خود را رزرو کنید.”

پیام شیرر بازتاب پیامی است که یورگن کلوپ این هفته به هواداران لیورپول داد.

کلوپ گفت: “اگر در زندگی دور از فوتبال به دوستان یا افرادی برخورد کنم که به آنها اهمیت می دهم و آنها به من می گویند که هنوز ضربه ای نزده اند، تمام تلاشم را می کنم تا آنها را تشویق کنم که به حرف های کارشناسان گوش دهند.” هرگز اینطور نیست که «به من گوش کن» – همیشه اینطور است که «به کسانی که می‌دانند گوش کن».

“کسانی را که تظاهر می‌کنند می‌دانند نادیده بگیرید. دروغ‌ها و اطلاعات غلط را نادیده بگیرید. به افرادی که بهتر می‌دانند گوش دهید. اگر این کار را انجام دهید، در نهایت به دنبال واکسن و تقویت‌کننده خواهید بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *