استرلینگ و کانسلو از بهترین ها هستند!

اخبار لیگ جزیره : استرلینگ و کانسلو از جمله سه بازیکن سیتی هستند که در بهترین ترکیب برای هفته بازی کاهش یافته انتخاب شدند! برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

استرلینگ و کانسلو از بهترین ها هستند!

سفر به نیوکاسل یونایتد شانس ژائو کانسلو (6.8 میلیون پوند) را در هر دو انتهای زمین در لیگ برتر فانتزی افزایش می دهد.

مدافع کناری منچسترسیتی پس از گذراندن یک جلسه محرومیت در اواسط هفته، برای رویارویی با سرخابی ها تازه خواهد شد.

شاگردان پپ گواردیولا در پیروزی 7-0 روز سه شنبه مقابل لیدز یونایتد، دهمین کلین شیت لیگ برتر را به دست آوردند.

در همین حال، کانسلو با 4 پاس از پنج پاس خارج از خانه خود در میان مهاجمان برجسته من سیتی در این فصل حضور داشته است، در حالی که 18 شوت برتر تیم را نیز ثبت کرده است.

همراه با رحیم استرلینگ (10.6 میلیون پوند) و فیل فودن (8.0 میلیون پوند)، کانسلو در میان سه بازیکن من سیتی است که در یک منتخب حضور دارند که در ترکیب 4-5-1 صف آرایی می کنند.

محمد صلاح (13.1 میلیون پوند) با بازوبند ادامه می دهد و فودن به عنوان نایب کاپیتان انتخاب می شود.

امیلیانو مارتینز (AVL) 5.5 میلیون پوند
شماره 1 استون ویلا میزبان تیم برنلی است که در سه بازی اخیر خود موفق به گلزنی نشده است. مارتینز پنجمین کلین شیت خود در فصل 2021/22 را مقابل نوریچ سیتی در اواسط هفته به دست آورد و هفت امتیاز در کارو رود کسب کرد.

ترنت الکساندر-آرنولد (LIV) 8.2 میلیون پوند
این مدافع راست 33 امتیاز در چهار سفر جاده ای اخیر خود پیش از دیدار لیورپول مقابل تاتنهام هاتسپر به دست آورده است. یک گل، دو پاس گل، دو کلین شیت و هفت امتیاز جایزه در این دوره، مسیرهای متعدد الکساندر-آرنولد برای بازگشت را برجسته می کند.

ژائو کانسلو (MCI) 6.8 میلیون پوند
مجموع 4 عدد دو رقمی او در این دوره در صدر جدول منچستر سیتی قرار گرفت.

ریس جیمز (CHE) 6.3 میلیون پوند
به لطف پاس گل او مقابل اورتون در اواسط هفته، این مدافع کناری اکنون با 84 امتیاز بهترین مدافع چلسی در بازی فانتزی است. جیمز در سه بازی آخر خارج از خانه خود با 21 امتیاز و 12 امتیاز به ولورهمپتون واندررز می رود.

ماتی کش (AVL) 5.0 میلیون پوند
این مدافع کناری زیر نظر استیون جرارد تهدیدهای هجومی زیادی را نشان داده است و شش شوت او در محوطه جریمه در جایگاه دوم برای استون ویلا از زمان انتخاب سرمربی جدید قرار گرفته است. با مالکیت 4.3 درصدی، Cash می تواند یک تفاوت قوی در برابر برنلی نشان دهد.

محمد صلاح (LIV) 13.1 میلیون پوند
خارج از خانه، 9 گل و 14 موقعیت بزرگ صلاح حداقل 4 گل بیشتر از هر بازیکن دیگری است. بازیکن مصری لیورپول که تنها یک بار در 17 بازی خود را خالی کرده است، علیرغم بهبود دفاع اسپرز تحت هدایت آنتونیو کونته، بازوبند همچنان به بازوبند سپرده شده است.

رحیم استرلینگ (MCI) 10.6 میلیون پوند
وینگر من سیتی در پنج بازی اخیر خود سه گل، یک پاس گل و 34 امتیاز به ثبت رسانده است. پس از استراحت استرلینگ برای پیروزی میان هفته مقابل لیدز، استرلینگ تازه می تواند از دفاع نیوکاسل با تنها یک کلین شیت در فصل 2021/22 استفاده کند.

فیل فودن (MCI) 8.0 میلیون پوند
ستاره انگلیسی در بازی خانگی 12 امتیازی مقابل لیدز به نیوکاسل می رود. فودن در 4 بازی اخیر خارج از خانه خود 35 امتیاز کسب کرده است که سه گل به ثمر رسانده و دو پاس گل نیز داده است.

رافینیا (LEE) 6.6 میلیون پوند
بازیکن برزیلی لیدز در سه بازی آخر خود در الند رود دو گل زده و یک پاس گل داده است که در مجموع 22 امتیاز کسب کرده است. رافینیا یک تیم آرسنالی را سرگرم می کند که در هر سه مسابقه اخیر خارج از خانه خود شکست خورده و 9 گل دریافت کرده است.

امیل اسمیت رو (ARS) 6.0 میلیون پوند
انتظار می رود هافبک آرسنال پس از حضور در میانه هفته از روی نیمکت، مقابل لیدز بازی کند. اسمیت رو در 5 بازی از 7 بازی اخیر خود گلزنی کرده و 48 امتیاز در آن دوره کسب کرده است.

اولی واتکینز (AVL) 7.7 میلیون پوند
مهاجم استون ویلا برای جرارد به طور میانگین 5.7 امتیاز در هر بازی به ثمر رسانده است و سه گل به ثمر رسانده و یک پاس گل نیز ارائه کرده است. واتکینز پرفروش‌ترین بازیکن در هفته گیم‌ویک است و 369000 مالک جدید قبل از موعد مقرر روز شنبه به دست آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *