رونالدو بماند یا برود خوشحال خواهیم شد!

اخبار لیگ جزیره : برونو فرناندش در پی برد دلچسب تیمش در بازی مقابل لیورپول با شبکه تلویزیونی «ایلِون اسپورت» مصاحبه کرد و در مورد هم‌تیمی پرتغالی‌ اش حرف‌ هایی زد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

رونالدو بماند یا برود خوشحال خواهیم شد!
تیم منچستریونایتد در سومین بازی لیگ مقابل لیورپول قرار گرفت و با نتیجه شگفت‌آور ۲-۱ پیروز میدان شد.

برونو فرناندش بعد از بازی با شبکه تلویزیونی «ایلِون اسپورت» گفت‌وگو کرد و در پاسخ به سوالی در مورد کریستیانو رونالدو گفت: «گمانه‌زنی‌هایی در مورد آینده رونالدو وجود دارد، شاید من چیزهایی بدانم اما در این مورد حرفی نخواهم زد. او اکنون بازیکن منچستریونایتد است، من خبر ندارم که در اینجا خواهد ماند یا خیر. همانطور که گفته، خودش به زودی صحبت خواهد کرد و همه چیز را خواهد گفت. او می‌تواند در سطح بالا ادامه بدهد و برای تیم ما گلزنی کند، اما این تصمیم خودش است و ما به تصمیم او احترام می‌گذاریم. اگر بماند خوشحال می‌شویم. اگر رفتن را ترجیح بدهد و بداند که این کار بهتری برایش خواهد بود من شخصا برایش خوشحال خواهم شد.»

فوق‌ستاره پرتغالی در بازی دوشنبه شب مقابل لیورپول نیمکت‌نشین بود و در دقیقه ۸۶ به جای مارکوس رشفورد به میدان رفت. او که در بیشتر تمرین‌های پیش‌فصل یونایتد حضور نداشت مصرانه درخواست ترک اولدترافورد را دارد و هنوز مشخص نیست که وضعیت او در این تیم به چه شکل ادامه پیدا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *