اغتشاش دوباره هواداران خشمگین قبل از بازی بزرگ/ تصاویر اعتراض شدید قرمزها را ببینید

اخبار لیگ جزیره : هواداران خشمگین منچستریونایتد قبل از شروع بازی با لیورپول، در اعتراض به مالکان منفور باشگاه، گلیزرها، به سمت اولدترافورد راهپیمایی کردند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اغتشاش دوباره هواداران خشمگین قبل از بازی بزرگ/ تصاویر اعتراض شدید قرمزها را ببینید
هزاران هوادار منچستریونایتد در بیرون از ورزشگاه اولدترافورد تجمع کردند و با بنرهایی که حاوی جملات اعتراض‌آمیز بود از مالکان آمریکایی خواستند تا هرچه زودتر باشگاه را ترک کنند. روی یکی از بنرها نوشته بود: «برای یونایتد بجنگ»، روی دیگری جمله: «یونایتد را بفروشید» نوشته شده بود. مردم شعار می‌دادند: «ما می‌خواهیم گلیزرها بروند.»

این اعتراض پرتعداد برنامه‌ریزی شده باعث شد تا دیدار سنتی باشگاه در هتل لوری به دلیل مسائل امنیتی لغو شود. سال گذشته قبل از بازی با لیورپول، هواداران مانع خروج تیم یونایتد از هتل لوری و در پی آن باعث لغو بازی شدند. هزاران نفر دیگر در خارج از ورزشگاه جمع شده بودند و سپس به زمین نفوذ کردند، برخی از آنها از تیرک دروازه‌ها بالا رفتند، و اغتشاش ایجاد کردند.

هواداران برای بازی با لیورپول برنامه‌هایی هم برای خالی کردن اولدترافورد داشتند تا خشمشان نسبت به گلیزرها را برجسته کنند. اما تئاتر رویاها همچنان پر بود، اگرچه اعتراضات از داخل ورزشگاه با بنرها و شعارها ادامه داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *