قرمزها به هافبک محبوب سرمربی نزدیک شدند انتقال بزرگ؛ به زودی …

اخبار لیگ جزیره : منچستریونایتد مبلغ پیشنهادی برای به چنگ آوردن فرانکی دی‌ یونگ را افزایش داده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

قرمزها به هافبک محبوب سرمربی نزدیک شدند انتقال بزرگ؛ به زودی ...

اریک تن‌ هاخ به هدف اول نقل و انتقالات خود نزدیک شده و اولین خرید او به عنوان سرمربی یونایتد ممکن است در عرض چند روز آینده کامل شود.

تن‌ هاخ به محض در دست گرفتن اختیارات منچستریونایتد از مقامات باشگاه خواست تا هرطور می‌توانند دی‌یونگ را به باشگاه بیاورند. شیاطین سرخ در آخر هفته مذاکرات مثبتی با بارسلونا داشتند و به توافق بر سر انتقال دی‌ یونگ نزدیک‌ تر شدند.

برخی گزارش‌ ها ادعا می‌کنند که منچستریونایتد در ادامه مذاکرات برای جذب هافبک هلندی، ۸۰ میلیون یورو پیشنهاد داده است. مذاکرات بین دو باشگاه همچنان ادامه دارد اما هنوز به نتیجه نرسیده است. پیشنهاد قبلی یونایتد برای جذب دی‌یونگ ۶۳ میلیون یورو بود اما بارسا خواهان افزایش قیمت بود. بر اساس آخرین گزارش‌ها، منچستریونایتد مبلغ را بالا برده و مجموعا ۸۰ میلیون یورو برای این هافبک ارزشمند پیشنهاد کرده است.

بارسا در سال ۲۰۱۹ ستاره هلندی را با مبلغ ۷۵ میلیون یورو به خدمت گرفته بود و اگر بتواند با مبلغی مشابه او را بفروشند راضی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *