اتفاق رؤیایی برای تیم سابق رونالدو امیدواری به بازگشت نماد باشگاه

اخبار لیگ جزیره : برونو کاروالیو، مدیر ورزشی باشگاه اسپورتینگ، ابراز امیدواری کرد که کریستیانو رونالدو قبل از بازنشستگی به این باشگاه بازگردد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اتفاق رؤیایی برای تیم سابق رونالدو امیدواری به بازگشت نماد باشگاه

حدود دو دهه قبل بود که دوران درخشش کریستیانو رونالدوی جوان در لباس اسپورتینگ لیسبون آغاز شد و در نهایت این سرالکس فرگوسن بود که در میان پیشنهادات مختلف، موفق شد زمینه انتقال این ستاره گلزن به استادیوم اولدترافورد را فراهم کند. حالا و بعد از بیست سال، کریستیانو رونالدو بی تردید به یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال تبدیل شده و به افتخارات بی‌شماری دست یافته است.

مهاجم ۳۷ ساله منچستریونایتد در فصل تابستان امسال مورد توجه اسپورتینگ قرار گرفته و اخباری در مورد احتمال بازگشت او به لیگ پرتغال در سال‌های اخیر منتشر شده است. برونو کاروالیو، مدیر ورزشی باشگاه اسپورتینگ از شنیدن این خبر به‌شدت استقبال کرده و ابراز امیدواری کرد رونالدو با لباس این باشگاه از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

برونو کاروالیو به نشریه مارکا گفت: «بی‌تردید دوست دارم کریستیانو به دوران حرفه‌ای خود در خانه پایان دهد و اگر این اتفاق بیافتد برای ما یک رویای بزرگ تحقق پیدا خواهد کرد. کریستیانو رونالدو نماد چیزهای بزرگی برای این باشگاه محسوب می‌شود و اگر این بازیکن بتواند دوران فوتبال خود را باشگاه اسپورتنگ لیسبون به پایان برساند، اتفاقی فوق‌العاده و زیبا برای ما رقم خواهد خورد. رونالدو یک سفیر فوتبالی در کل جهان است که همیشه از باشگاه ما به نیکی یاد کرده و نشان می‌دهد که از موفقیت اسپورتینگ چقدر خوشحال می‌شود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *