خبر مهم برای منچسترسیتی؛ پپ گواردیولا تمدید نمی‌کند

اخبار لیگ جزیره : خبرنگار نزدیک به منچسترسیتی از تصمیم پپ گواردیولا برای جدایی از این باشگاه خبر داد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره خبر مهم برای منچسترسیتی پپ گواردیولا تمدید نمی‌کند

به گزارش جک گاهن از دیلی میل؛ به نظر می‌رسد دوران بی‌سابقه پپ گواردیولا در منچسترسیتی در تابستان آینده خاتمه خواهد یافت. سرمربی اسپانیایی که هشت سال پیش به منچسترسیتی پیوست، یک سال دیگر با سیتی قرارداد دارد، اما منابع آگاه معتقدند این آخرین فصل حضور او در ورزشگاه اتحاد خواهد بود. باشگاه به گواردیولا فرصت می‌دهد تا در مورد آینده خود تصمیم نهایی را بگیرد. آن‌ها تمایل دارند با توجه به کسب 15 جام مهم تحت هدایت این مربی – از جمله اولین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا – پرافتخارترین سرمربی تاریخ باشگاه را برای مدت بیشتری حفظ کنند. با این حال، مدیران رده بالای اتحاد نگران هستند که فصل نهم حضور گواردیولا، آخرین فصل او باشد. در حالی که سیتیزن‌ها تاکید می‌کنند هیچ نشانه رسمی از سوی سرمربی 52 ساله مبنی بر جدایی وجود ندارد، منابع متعددی در صنعت فوتبال و داخل باشگاه، طی ماه‌های اخیر به طور علنی در مورد احتمال جدایی قریب‌الوقوع گواردیولا صحبت کرده‌اند.

این خبر برای روحیه رقبای منچسترسیتی – تیمی که طی هفت فصل اخیر شش بار عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کرده است، تقویت‌کننده خواهد بود. برنامه‌ریزی برای جانشینی گواردیولا آغاز شده است. میشل، سرمربی ژیرونا، دیگر باشگاه تحت مالکیت گروه سیتی فوتبال، پس از عملکرد چشمگیرش در لالیگا به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی مطرح است. یولیان ناگلزمان که تا 2026 با آلمان قرارداد دارد در کنار ژابی آلونسو دیگر گزینه‌های جانشینی هستند. گواردیولا شخصا روبرتو دزربی را تحسین می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *