علاقه شدید بایرن مونیخ به الماس آکادمی آرسنال

اخبار لیگ جزیره : بایرن مونیخ بهترین بازیکن آکادمی آرسنال را می‌خواهد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره علاقه شدید بایرن مونیخ به الماس آکادمی آرسنال

به گزارش کریستین فالک، باشگاه بایرن مونیخ به جذب چیدو اوبی-مارتین، استعداد 16 ساله و آینده‌دار آکادمی آرسنال علاقه شدیدی دارد.

اوبی-مارتین که در آکادمی آرسنال پرورش یافته، با عملکرد فوق‌العاده خود در رده‌های پایه توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. او در فصل گذشته با به ثمر رساندن ۳۲ گل در ۱۸ بازی در تیم زیر ۱۸ ساله‌های توپچی‌ها، به عنوان یکی از بهترین گلزنان رده‌های پایه اروپا شناخته شد.

علاوه بر تکنیک و قدرت گلزنی بالا، اوبی-مارتین از هوش و سرعت بالایی نیز برخوردار است که او را به یک مهاجم کامل و آینده‌دار تبدیل می‌کند.

قوانین آلمان به کمک بایرن می‌آیند
یکی از مزیت‌های جذب اوبی-مارتین برای بایرن، قوانین نقل و انتقالات در آلمان است. خلاف انگلستان که بازیکنان تا 18 سالگی نمی‌توانند قرارداد حرفه‌ای امضا کنند، در آلمان این قانون برای بازیکنان 16 ساله نیز صدق می‌کند.

با توجه به این موضوع، بایرن تنها ملزم به پرداخت غرامت پرورش به آرسنال است که مبلغ آن 400 هزار یورو تخمین زده می‌شود. البته بایرن در این مسیر رقیبی جدی به نام بوروسیا دورتموند دارد. زنبورها نیز به دنبال جذب این پدیده جوان هستند و حاضرند برای او رقابت کنند.

با این حال، به نظر می‌رسد شانس بایرن برای نهایی کردن این انتقال بیشتر باشد. قدرت مالی، سابقه درخشان در پرورش استعدادهای جوان و حضور چهره‌های مشهور آلمانی در کادر فنی بایرن، می‌تواند اوبی-مارتین را متقاعد به پیوستن به این تیم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *