واکنش جدید به ماجرای جدایی احتمالی رونالدو از منچستر کریستیانو جواب تلفن نمی‌دهد!

اخبار لیگ جزیره : نانی، هم تیمی سابق و دوست نزدیک کریستیانو رونالدو، معتقد است که این بازیکن باید به حضورش در مچستریونایتد ادامه دهد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

واکنش جدید به ماجرای جدایی احتمالی رونالدو از منچستر کریستیانو جواب تلفن نمی‌دهد!

رونالدو به مدیران باشگاه منچستریونایتد اعلام کرده که تصمیمی برای ادامه حضور در این تیم ندارد و قصد دارد اولدترافورد را برای دومین بار ترک کند. در روزهای اخیر شایعات بسیاری درباره باشگاه بعدی این ستاره پرتغالی به گوش رسیده اما هنوز مشخص نیست که مقصد نهایی این بازیکن چه تیمی خواهد بود. گفته می‌شد که چلسی و بایرن مونیخ شانس اصلی را برای جذب این بازیکن دارند اما بسیاری از مدیران بایرن در چند روز اخیر هرگونه مذاکره و تلاش برای به خدمت گرفتن او را تکذیب کردند. 

نانی که در زمان حضور رونالدو در یونایتد در دوره اول، رابطه بسیار نزدیکی با این بازیکن داشت، از او خواست که در این تصمیم تجدیدنظر کند و به حضورش در اولدترافورد ادامه دهد. این وینگر ۳۵ ساله درباره تصمیم رونالدو به خبرنگاران گفت:« من امیدوارم که او در یونایتد بماند. او بازیکن بسیار مهمی است که همیشه در زمین بازی سرنوشت‌ساز ظاهر می‌شود. من امیدوارم که او در شرایط خوبی باشد و بتواند به این باشگاه کمک کند.»

نانی درباره تلاشی که برای متقاعد کردن رونالدو به ادامه حضور در یونایتد داشته اظهار داشت: «من سعی کردم با او صحبت کنم اما وقتی در تعطیلات است، جواب تماس هیچکس را نمی‌دهد. من هم در حال حاضر مشکلات بسیاری دارم اما احتمالا ما خیلی زود با هم صحبتی خواهیم داشت.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *