یک اظهار نظر جالب درباره آینده رونالدو کریستیانو چه بماند چه برود، برد با منچستریونایتد است!

اخبار لیگ جزیره : لی شارپ معتقد است که منچستریونایتد در مورد ماندن یا رفتن رونالدو با یک وضعیت برد-برد مواجه است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

یک اظهار نظر جالب درباره آینده رونالدو کریستیانو چه بماند چه برود، برد با منچستریونایتد است!

رونالدو می‌خواهد از منچستریونایتد جدا بشود و در تور پیش‌فصل باشگاه در تایلند و استرالیا حضور نداشت. اما لی شارپ ۵۱ ساله که با یونایتد سه عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورد، چندان درگیر ماجراهای آینده رونالدو نیست.

اتلتیکو مادرید آخرین تیمی است که با جذب این مهاجم ۳۷ ساله مرتبط است. و وینگر سابق، شارپ، معتقد است که رونالدو می‌تواند تأثیر منفی بر سبک بازی پرفشار اریک تن‌هاخ داشته باشد و در عین حال مانع از ورود جوانان به تیم اصلی می‌شود. اگرچه اعتراف می‌کند که رونالدو همیشه گل می‌زند؛ همانطور که با ۲۴ گلش در فصل گذشته این موضوع را ثابت کرد.

شارپ گفت: «بدیهی است که او گل می‌زند که مهمترین چیز در مسابقه فوتبال همین است و او در طول سال‌ها ثابت کرده که یکی از بهترین‌هاست. به غیر از گل زدن، مطمئن نیستم یک بازیکن ۳۷ ساله بتواند با آن سرعت و پرسینگی که تن‌هاخ در نظر دارد، کنار بیاید. همچنین آیا او شانس بازی بچه‌های جوان‌ را از بین نمی‌برد و بچه‌هایی که در تیم هستند را کمی عقب نمی‌اندازد؟ و آیا او از نظر مردم زیادی خوب نیست و باعث نمی‌شود بقیه کمی عقب‌تر بایستند و به دلیل حضور او در باشگاه پتانسیل کامل خود را نشان ندهند؟ من فکر می‌کنم این یک موقعیت برد-برد است. فکر می‌کنم اگر او بماند یونایتد همیشه به گل می‌رسد. و فکر نمی‌کنم آنطور که می‌خواهد هر هفته بازی کند.»

شارپ معتقد است که جدایی احتمالی رونالدو درها را برای خریدهای جدید باز می‌کند و یا باعث می‌شود یک بازیکن جوان‌تر تبدیل به بازیکن اصلی تیم شود. او همچنین خاطر نشان کرد که آنتونی مارسیال در طول پیش‌فصل در فرم خیره‌کننده‌ای قرار داشت و در سه بازی به عنوان مهاجم ۳ گل به ثمر رسانده است.

شارپ اضافه کرد: «فکر می‌کنم اگر او برود، به شخص دیگری اجازه ورود داده می‌شود، چه انتقال، چه یک بازیکن جوان. آنها در آنجا مارسیال را بازی دادند و مارسیال خیلی خوب از پس همه چیز برآمد. مارسیال توانایی‌های زیادی دارد. انگار گاهی اوقات کنار می‌کشد اما اگر بتوانند او را متمرکز نگاه دارند و سخت‌تر از او کار بکشند به نظرم بازیکن فوق‌العاده‌ای می‌شود.

بنابراین من فکر می‌کنم که این یک وضعیت برد-برد است، فکر نمی‌کنم منچستریونایتد چیزی را از دست بدهد، چه رونالدو بماند چه برود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *