جایگاه هافبک تیم ملی به خطر افتاد/ خرید ۱۴ میلیون یورویی زنبور ها

اخبار لیگ جزیره : باشگاه برنتفورد انگلیس به دنبال خرید ۱۴ میلیون یورویی در پست بازیکن ایرانی‌اش است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

جایگاه هافبک تیم ملی به خطر افتاد/ خرید ۱۴ میلیون یورویی زنبور ها

باشگاه برنتفورد انگلیس در تلاش برای جذب میکل دامسگارد، هافبک ۲۲ ساله دانمارکی است. نیکولا اسکیرا، خبرنگار ایتالیایی در صفحه اجتماعی خود خبر داد که نمایندگان برنتفورد انگلیس در حال مذاکره با باشگاه سمپدوریا برای نهایی کردن انتقال میکل دامسگارد با پرداخت ۱۴ میلیون یورو هستند.

بر اساس این گزارش؛ زنبورها ۱۴ میلیون یورو برای خرید و انتقال میکل دامسگارد دانمارکی می‌توانند هزینه کنند اما باشگاه ایتالیایی اصرار به دریافت مبلغی در حدود ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو دارد. برنتفورد انگلیس میکل دامسگارد را به عنوان بهترین گزینه برای جایگزینی کریستین اریکسن می‌داند که در نقل‌وانتقال‌های تابستان جاری به منچستریونایتد پیوست.

میکل دامسگارد در فصل گذشته به دلیل آسیب‌دیدگی فقط ۱۱ بازی برای سمپدوریا انجام داد. قیمت این هافبک هجومی دانمارکی در سایت ترانسفرمارکت ۱۵ میلیون یورو است.

برنتفورد در خط میانی خود سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد. این بازیکن در اغلب بازی‌های فصل گذشته به عنوان بازیکن تعویضی مورد استفاده قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *