جایزه ۶ رقمی برای رونالدو کریستیانو پاداش گرفت و درخواست جدایی داد؟

اخبار لیگ جزیره : کریستیانو رونالدو تنها چند روز قبل از اینکه به منچستریونایتد بگوید که می‌خواهد باشگاه را ترک کند، پاداشی شش رقمی دریافت کرده بود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

جایزه ۶ رقمی برای رونالدو کریستیانو پاداش گرفت و درخواست جدایی داد؟

منابعی در باشگاه منچستریونایتد فاش کردند که رونالدو به محض شروع دومین سال قراردادش در پایان ژوئن مبلغی هنگفت دریافت کرد. این درآمد بادآورده بخشی از قراردادی بود که در موردش با مقامات یونایتد در تابستان گذشته به توافق رسیده بود.

یکی از منابع داخلی اولدترافورد گفت: «قراردادها همه در ابتدای جولای تمدید شدند و سپس خبرهایی مبنی بر تمایل کریستیانو به جدایی منتشر شد.» رونالدو در یونایتد حدود ۵۰ درصد از دستمزد خود را کاهش داد و حقوق و پاداشش در ایتالیا ۹۰۰ هزار پوند در هفته بود. اما یونایتد پاداش‌های سالانه برای او در نظر گرفت. خودی‌ها می‌گویند این بند چندان منصفانه نبوده است. برخی هم بدبینانه به این قضیه نگاه می‌کنند و می‌گویند زمان انتشار اخبار مبنی بر رفتن رونالدو بلافاصله بعد از دریافت پاداش، مناسب نبوده است. یونایتد قبلاً با پرداخت‌های مشابه سالانه به پل پوگبا و الکسیس سانچس موافقت کرده بود و فکر می‌کرد اینگونه هزینه‌های کلی آنها را تقسیم کند.

منبع داخلی گفت: «او هیچ کار اشتباهی انجام نداده است، اما برخی معتقدند که ممکن است زمان این اتفاقات تصادفی نباشد و رونالدو می‌توانست هفته‌ها پیش تمایل خود را برای رفتن آشکار کند.»

هنوز ۱۲ ماه از قرارداد رونالدو باقی مانده است. او توجه چلسی را به خود جلب کرده، و آبی‌ها جوانب مثبت و منفی پیوستن بازیکن سابق رئال مادرید به تیمشان را بررسی می‌کنند. اما بایرن امکان به خدمت گرفتن او در تابستان را رد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *