مایکل اولیسه: خوشحالم برای باشگاه بزرگی مانند بایرن مونیخ بازی می‌کنم

اخبار لیگ جزیره : در پی تلاش‌های مکس ابرل و کریستوف فرویند برای ایجاد تغییرات در ترکیب بایرن مونیخ پس از یک فصل ناامیدکننده، مایکل اولیسه با امضای قراردادی تا سال 2029 و انتقالی به ارزش 60 میلیون یورو، از کریستال پالاس به بایرن مونیخ پیوست. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره مایکل اولیسه خوشحالم برای باشگاه بزرگی مانند بایرن مونیخ بازی می‌کنم

مایکل اولیسه با اینکه اکنون برای تیم ملی جوانان فرانسه به میدان می‌رود؛ اما متولد لندن است و پیش از آنکه به ردینگ بپیوندد، سابقۀ حضور در آکادمی تیم‌های آرسنال، چلسی و منچسترسیتی را داشته است. او سپس در سال 2021 به کریستال پالاس پیوست و اکنون نیز توانسته قدم بعدی در حرفۀ خود را بردارد. به نقل از سایت بایرن مونیخ، اولیسه درباره پیوستنش به این باشگاه، گفت:

مذاکرات بسیار خوبی با بایرن مونیخ داشتم و اکنون بسیار خوشحالم که برای چنین باشگاه بزرگی بازی می‌کنم. این یک چالش بزرگ برای من است و دقیقاً همان چیزی است که دنبالش بودم. من می‌خواهم خودم را در این سطح ثابت کنم و نقش خود را برای کسب هر چه بیش‌تر عناوین در سال‌های آینده ایفا کنم.
گفته می‌شود اولیسه سالیانه حقوق ناخالص 10 تا 12 میلیون یورویی در بایرن مونیخ دریافت می‌کند. همچنین این وینگر راست 22 ساله در فصل گذشته موفق شد در 19 بازی برای کریستال پالاس، آمار 10 گل و 6 پاس گل را ثبت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *