جمال موسیالا و مایکل اولیسه؛ آکادمی چلسی مسیر ورود به بایرن مونیخ

اخبار لیگ جزیره : وینگر فرانسوی از فصل آینده پیراهن بایرن مونیخ را بر تن خواهد کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره جمال موسیالا و مایکل اولیسه آکادمی چلسی مسیر ورود به بایرن مونیخ

بایرن مونیخ دقایقی خبر از خرید جدید خود رونمایی کرد. مایکل اولیسه در انتقال حدود 60 میلیون یورویی از کریستال پالاس راهی بوندسلیگا می‌شود. جمال موسیالا در جدیدترین مصاحبه خود به استقبال از مایکل اولیسه رفت. هر دوی این بازیکنان روزی در آکادمی چلسی به میدان می‌رفتند و مانند دیگر بازیکنان نسل خود در نهایت فوتبال خود را خارج از استمفوردبریج دنبال خواهند کرد. جمال موسیالا در واکنش به انتقال اولیسه گفت:

ما قبلا در آکادمی چلسی هم‌بازی بودیم، خیلی خوب بود! مایکل اولیسه فوق‌العاده مستعد است. مهارت‌های فنی او عالی هستند. او گل‌های زیادی برای کریستال پالاس به ثمر رسانده، بنابراین از حضورش در بایرن مونیخ خوشحالم.جمال موسیالا در 16 سالگی با 170 هزار پوند از چلسی به بایرن مونیخ پیوست. در حالی که هافبک آلمانی در سال 2024 ارزشی معادل 80 میلیون پوند دارد، چلسی امیدوار است بایرن مونیخ با فروش وی، سهم 20 درصدی آن‌ها را فراهم کند. مشکلات چلسی در حفظ بازیکنان آکادمی خود همواره با انتقاد هواداران این تیم همراه شده است. در جدیدترین درخشش بازیکنان سابق آبی‌ها، مارک گئهی در تیم ملی انگلیس از ابتدا به میدان می‌رود و توسط کریستال پالاس نیز حداقل 50 میلیون پوند ارزش‌گذاری می‌شود. چلسی در سال 2021 برای فراهم کردن بودجه جذب روملو لوکاکو، گئهی را به پالاس منتقل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *