اولین صحبت‌ های خرید جدید منچستریونایتد پس از عقد قرارداد

اخبار لیگ جزیره : تایرل مالاسیا ستاره جدید منچستریونایتد ادعا کرد که برای پیوستن به این باشگاه با هیچ کس مشورت نکرده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اولین صحبت‌ های خرید جدید منچستریونایتد پس از عقد قرارداد

شیاطین سرخ پس از شروعی بسیار آرام در پنجره تابستانی نقل و انتقالات، بالاخره موفق شدند اولین گزینه اریک تن هاگ را به خدمت بگیرند. تایرل مالاسیا مدافع فصل گذشته فاینورد روز گذشته رسماً با عقد قرارداد به الدترافورد رفت تا ماجراجویی جدیدی در زندگی‌اش آغاز کند.

به نقل از سایت اسکای اسپورتس، مالاسیا که سابقه کار کردن با رابین فن پرسی ستاره سابق منچستریونایتد را در فاینورد دارد گفت: “من با هیچ کس راجع به پیوستن به منچستریونایتد صحبت نکردم. در گذشته کمی با رابین فن پرسی حرف زده بودم و از او راجع به تجربه حضورش در لیگ برتر انگلیس پرسیدم. همچنین من یک رابطه دوستانه با چونگ (بازیکن من یونایتد) داشتم. منچستریونایتد بزرگ‌ترین باشگاه دنیاست و این را هواداران، استادیوم و جام‌هایی که فتح کرده‌اند، تایید می‌کنند. مربی جدیدی روی کار آمده و می‌خواهد دوباره این تیم را به شکوه گذشته‌اش بازگرداند و من می‌خواهم بخشی از این پروژه باشم.”

“مقایسه من با ادگار داویدز؟ بله من با او در تیم ملی صحبت کردم و او به من گفت که در سطحش نیستم ولی اگر تلاش کنم می‌توانم به آن سطح نیز برسم!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *