منچستریونایتد با جرد برنتویت به توافق شخصی رسید

اخبار لیگ جزیره : مدیران منچستریونایتد به سرعت فرآیند جذب مدافع اورتون را پیش می‌برند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره منچستریونایتد با جرد برنتویت به توافق شخصی رسید

به گزارش تایمز؛ منچستریونایتد برای انتقال جرد برنتویت با نمایندگان این بازیکن به توافق رسید، مدافع انگلیسی تافی‌ها آماده است راهی اولدترافورد شود. اورتون برای این انتقال 70 میلیون پوند درخواست کرده است، به همین دلیل هنوز بین دو باشگاه توافقی وجود ندارد. مطابق اطلاعات منابع آگاه، برنتویت در یونایتد دستمزدی حدود 150-160 هزار پوند دریافت خواهد کرد.. اقدامات گروه اینئوس، پیام مشخصی از سوی آن‌ها مخابره می‌کند، جایی که مدیران شیاطین سرخ پیش از آغاز رسمی نقل و انتقالات تلاش می‌کنند یک مدافع را به ترکیب اریک تن هاخ اضافه کنند. فصل گذشته با وجود کسر 8 امتیاز از اورتون، این باشگاه جایگاهش را در لیگ برتر حفظ کرد. جرد برنتویت یکی از بازیکنان کلیدی شان دایچ در ماجراجویی پر دردسر این تیم بود. آن‌ها در حال حاضر بار دیگر با قوانین سود و پایداری مالی دست و پنجه نرم می‌کنند و به همین علت پیش از اتمام ماه ژوئن باید از محل فروش بازیکنان خود درآمد کسب کنند.

منچستریونایتد در پی جدایی رافائل واران و ابهامات در مورد آینده جانی اوانز، به دنبال خرید دو مدافع وسط است. لنی یورو، مدافع لیل که با 50 میلیون پوند در دسترس است، دیگر گزینه شیاطین سرخ خواهد بود. با توجه به علاقه رئال مادرید به یورو، یونایتد منتظر تصمیم نهایی مدافع 18 ساله می‌ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *