رقابت بارسلونا با غول‌های لیگ برتر انگلیس برای جذب یرمی فریمپونگ

اخبار لیگ جزیره : بارسلونا با آرسنال، لیورپول و منچستریونایتد برای جذب مدافع کناری بایرلورکوزن رقابت خواهد کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره رقابت بارسلونا با غول‌های لیگ برتر انگلیس برای جذب یرمی فریمپونگ

بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، یرمی فریمپونگ، مدافع راست بایرلورکوزن را هدف خود قرار داده است. آبی‌اناری‌ها در نظر دارند در تابستان در چندین پست، خودشان را تقویت کنند که پست دفاع راست برای آنها اهمیت ویژه‌ای دارد. به نظر می‌رسد تمدید قرارداد ژائو کانسلو گزینۀ مطلوبی باشد، اما بازیکنی همچون فریمپونگ که می‌تواند به خوبی در سیستم هانسی فلیک جای بگیرد، نیز به شدت مورد توجه بارسلونا قرار دارد.

نبرد نقل و انتقالاتی بارسلونا با غول‌های لیگ برتر
بارسلونا تنها خواهان یرمی فریمپونگ نیست و چندین تیم برتر دیگر نیز به دنبال این بازیکن هلندی هستند. در واقع، آرسنال، منچستریونایتد و لیورپول همگی خواهان ملی‌پوش هلندی هستند و بایرن مونیخ، غول آلمانی نیز این مدافع راست را تحسین می‌کند. فریمپونگ در قهرمانی بایرلورکوزن در بوندسلیگا و جام حذفی آلمان در فصل گذشته نقش کلیدی داشت و تحت نظر ژابی آلونسو به یک مدافع راست خطرناک و تهاجمی تبدیل شده است.

طبق گزارش‌ها، بند فسخ قرارداد او با قهرمان فعلی بوندسلیگا 40 میلیون یورو است که 14 ژوئن (25 خرداد) منقضی می‌شود. بنابراین، هر باشگاهی که علاقه‌مند به جذب این بازیکن 23 ساله باشد، باید با بایرلورکوزن بر سر مبلغ انتقال مذاکره کند.احتمال بالای ادامه حضور کانسلو در بارسلونا
با وجود علاقه بارسلونا به فریمپونگ به نظر می‌رسد بلوگرانا حداقل برای یک فصل دیگر ژائو کانسلو را در ترکیب خود حفظ کند. در واقع، گفته می‌شود که هانسی فلیک برای حفظ مدافع راست منچسترسیتی، چراغ سبز نشان داده و قهرمان لیگ برتر انگلیس اکنون حاضر است برای انتقال این بازیکن با کاتالان‌ها مذاکره کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *