داستان جالب ستاره هالیوود در باشگاه ولزی/ وقتی بازیگر دوست‌داشتنی آدم شرور قصه شد

اخبار لیگ جزیره : او عادت دارد که به عنوان یک هالیوودی مورد تحسین قرار بگیرد، اما رایان رینولدز از این وحشت داشت که تصاحب باشگاه رکسام از او یک «شرور» بسازد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

داستان جالب ستاره هالیوود در باشگاه ولزی/ وقتی بازیگر دوست‌داشتنی آدم شرور قصه شد

نقش جدید رایان رینولدز به عنوان رئیس مشترک تیم کوچک فوتبال شمال ولزی، سخت‌ترین نقش او تا به امروز بوده است، و هواداران باشگاه سخت‌ترین منتقدان او هستند. دوربین رایان را نشان می‌دهد که در زمین خالی در کنار شریکش «راب مک‌الهنی» ایستاده و نگرانی در چهره‌اش موج می‌زند.

هر دو می‌گویند: «ما شرورهای این داستان هستیم. تلاش‌مان نتیجه نداد. باید باشگاه را بفروشیم و ما آدم بده‌ی این قصه هستیم.» رایان برای ثانیه‌ای وحشت‌زده به نظر می‌آید، اما زود آرامش خود را به دست می‌آورد و می‌گوید: «به درک، باید نتیجه بدهد.»

رایان و رفیقش راب (که در کمدی کم‌نظیر «در فیلادلفیا همیشه هوا آفتابی است» بازی می‌کند) هنگامی که در سال ۲۰۲۰ تمایل خود برای خرید باشگاه رکسام را اعلام کردند، دنیای فوتبال را تکان دادند. اما طرفداران خوشبین بودند و فروش بلیت‌های فصلی در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ دو برابر شد و از ۲۶۰۹ به ۵۸۹۲ رسید، و آمار فصل جدید فروش ۶۸۰۰تایی را نشان می‌دهد. فروش پیراهن نیز به ۱۴۰۰۰ مورد رسیده است که از رکورد قبلی ۳۸۹۶ پیراهن بسیار فاصله دارد. و امسال این استادیوم (قدیمی‌ترین زمین فوتبال بین‌المللی جهان که هنوز هم مورد استفاده قرار می‌گیرد) شاهد رکورد جمعیت ۱۰۱۱۸ نفری در نشنال لیگ برای پیروزی ۳-۰ رکسام مقابل استاکپورت کانتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *