پایان رابطه عاشقانه رونالدو/ کریستیانو از شرایط راضی نیست

اخبار لیگ جزیره : گام به گام، بازی به بازی، کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد دور می‌شود؛ اما نه آنطور که خودش انتظار داشت… برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

پایان رابطه عاشقانه رونالدو/ کریستیانو از شرایط راضی نیستمارتین ساموئل در نشریه «دیلی‌میل» می‌نویسد: شاید رونالدو در بازی روز یکشنبه مقابل آرسنال، بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، آخرین بازی خود را در اولدترافورد انجام بدهد. اگر چنین اتفاقی رخ بدهد اصلاً خوشایند نخواهد بود. حضور تعویضی ۹ دقیقه‌ای اصلاً چیزی نبود که بتوان برای کریستیانو رونالدو متصور شد. ورود او مانند همیشه با تشویق شدیدی همراه شد، اما با خروج او از زمین، توجه‌ها به جای دیگری معطوف شد: به تیم جوان‌تر و سرزنده یونایتد که برای اولین بار بعد از سال ۲۰۱۸ لیورپول را در لیگ شکست داده بود. تیمی که به طور مشخص، بدون رونالدو به سمت آینده گام برداشته است.

وقتی در اوایل تابستان امسال نشان داد که یونایتد برای او کوچک است و تمایلش به ترک باشگاه را اعلام کرد، تصور می‌کرد باشگاه‌ها در خیابان برای جذب او صف بکشند و یونایتد هم التماسش کند که بماند. اما اینطور نشد. ارتباطش با چلسی به جایی نرسید و تمایل زیادی از سوی باشگاه‌های برتر لیگ برای او وجود نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *