درگیری‌ های شدید در رختکن منچستریونایتد از اصرار به ترک باشگاه گرفته تا درگیری بر سر کاپیتانی!

اخبار لیگ جزیره : ستاره‌ های منچستریونایتد قبل از شکست ۴-۰ مقابل برنتفورد درگیری بزرگی در رختکن داشتند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

درگیری‌ های شدید در رختکن منچستریونایتد از اصرار به ترک باشگاه گرفته تا درگیری بر سر کاپیتانی!

شیاطین سرخ روز شنبه در غرب لندن به طرز ناخوشایندی تحقیر شدند و در نیمه اول ۴ گل از تیم توماس فرانک دریافت کردند. تن‌هاخ خشمگین در روز یکشنبه به بازیکنانش دستور داد تا ۱۳٫۸ کیلومتر در کارینگتون بدوند؛ تفاوت مسافت طی شده توسط برنتفورد.

با توجه به گزارشهای منچستر ایونینگ، ناهماهنگی و آشفتگی فراوانی در تیم منچستریونایتد وجود دارد. تنها دو روز قبل از بازی آنها مقابل برنتفورد، درگیری بزرگی در زمین تمرین باشگاه به راه افتاد. جو رختکن به خاطر رفتارهای برخی بازیکنان از جمله اصرار رونالدو برای رفتن، مسموم شده است. بسیاری از بازیکنان منتظرند که رونالدو هرچه سریعتر از باشگاه برود تا شاید جو کمی آرام شود.

در این میان، خیلی از بازیکنان از تصمیم تن‌هاخ برای کاپیتانی مگوایر خوششان نمی‌آید. او علیرغم عملکردهای متناقضش همچنان در ترکیب اصلی تیم حضور دارد و این موضوع بازیکنان را ناراحت کرده است. یونایتد همچنین با نحوه فعالیتش در بازار نقل و انتقالات و ارائه پیشنهاد به مارکو آرناتوویچ خشم هواداران را برانگیخت و از این نظر هم تحت فشار قرار گرفته است.

یونایتد که در انتهای جدول قرار دارد، برای اولین بار در تاریخ خود در دو بازی ابتدایی لیگ برتر شکست خورد. و در بازی هفته آینده مقابل لیورپول در تئاتر رویاها، امکان دارد اوضاع برای یونایتد از چیزی که هست بدتر بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *