اولتیماتوم غیرمستقیم به رونالدو/ از روش من پیروی کن یا برو بیرون!

اخبار لیگ جزیره : تن‌هاخ پیش از بازی با لیورپول به بازیکنان هشدار داد که اگر از روش او پیروی نکنند از تیم بیرون خواهند رفت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اولتیماتوم غیرمستقیم به رونالدو/ از روش من پیروی کن یا برو بیرون!
سرمربی تیم منچستریونایتد، اریک تن‌هاخ، پنج‌شنبه گذشته بازیکنان تیم را دور هم جمع کرد و از آنها خواست که هر گونه نارضایتی و گله و شکایت را بدون ترس از عواقبش بیان کنند. در طول این جلسه، تن‌هاخ به کریستیانو رونالدو و کاپیتان هری مگوایر گفت که در روز دوشنبه مقابل لیورپول در ترکیب اصلی حضور نخواهند داشت. رونالدو سکوت کرد اما بازیکنان دیگر نظرات خود را بیان کردند.

تن‌هاخ از سیرک رونالدو که تهدیدی برای طرح بازسازی تیمش است، خسته شده است. او به وضوح از اینکه رونالدو قول داده که به زودی افشاگری خواهد کرد، عصبانی است. حالا تن‌هاخ فقط می‌خواهد رونالدو برود و بازیکنان دیگر هم اینطور تصور می‌کنند که نگرش و خلق و خوی رونالدو بر روحیه اردوی تیم تاثیر می‌گذارد.

سرمربی یونایتد خطاب به بازیکنان گفت یا راه من را انتخاب می‌کنید یا بیرون می‌روید. او وقتی این جمله را به زبان آورد شخص خاصی را مخاطب قرار نداد اما مشخص بود که منظورش کیست. او که سعی داشت این موضوع را بفهمد که چرا بازیکنان در دو بازی اول آنقدر بد بازی کرده بودند، از آنها خواست هر حرف و نظری دارند و هرچه می‌خواهند به راحتی بر زبان بیاورند. اما اول خودش آنچه می‌خواهد را خواهد گفت.

او گفت که می‌خواهد همه چیز طبق خواسته خودش پیش برود، اگر کسی این موضوع را دوست ندارد یا نمی‌خواهد برای او بازی کند همین الان بگوید و بعد آزاد است که باشگاه را ترک کند. گفت که همه باید برابر باشند و آنطور که او می‌خواهد فوتبال بازی کنند. سرمربی همچنین اضافه کرد که اجازه نخواهد داد تا ستاره‌ها با عملکرد ضعیف خود اعتبار او را خراب کنند.

سپس از بازیکنان دعوت کرد تا در مقابل بقیه اعضای تیم صحبت کنند و هر اعتراضی دارند به زبان بیاورند. تعدادی از بازیکنان این کار را کردند. مارکوس رشفورد از او پرسید که چه زمانی با او به عنوان شماره ۹ بازی خواهد کرد، همانطور که در پیش‌فصل قولش را به او داده بود. و تن‌هاخ در پاسخ گفت که در بازی روز دوشنبه این شانس به او داده خواهد شد. تن‌هاخ همچنین به مگوایر و رونالدو اعلام کرد که مقابل لیورپول بازی نخواهند کرد و بازوبند کاپیتانی را به برونو فرناندش داد.

سخنان تن‌هاخ و تنبیهاتی که بعد از بازی با برنتفورد برای بازیکنان در نظر گرفته بود تأثیر مطلوبی داشت زیرا یونایتد روز دوشنبه با نتیجه ۲-۱ لیورپول را شکست داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *