خودم انتخاب کردم آبی‌ پوش شوم هرگز پیشنهاد منچستریونایتد را نمی‌پذیرم!

اخبار لیگ جزیره :کالوین فیلیپس، پسر جدید منچسترسیتی، می‌گوید هیچ شانسی برای پیوستنش به منچستریونایتد وجود نداشت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

خودم انتخاب کردم آبی‌ پوش شوم هرگز پیشنهاد منچستریونایتد را نمی‌پذیرم!

کالوین فیلیپس، خرید ۴۲ میلیون پوندی منچسترسیتی تایید کرد که از زمانی که مشخص شد ممکن است لیدز را ترک کند، یونایتد به جذبش علاقه نشان داد. با این حال، ارتباط قوی او با سفیدها مانع از این می‌شد که به دشمنان سرسخت آنها فکر کند.

وقتی از فیلیپس پرسیده شد که آیا انتقال به منچستریونایتد هم یکی از گزینه‌هایش بوده یا خیر، لبخند زد و گفت: «نه، هرگز شانسی برای رفتن من به آنجا وجود نداشت. شما از وفاداری من به لیدز خبر دارید، خانواده‌ام هم همینطور، همه طرفدار لیدز هستند. من افتخار می‌کنم که یونایتد من را می‌خواست، چنین تیم بزرگی، یکی از بزرگترین تیم‌های دنیا من را خواست. اما نه، من باید به لیدز وفادار می‌ماندم و انتخاب کردم که به سمت دیگر منچستر بروم.»

او در پاسخ به این سوال که آیا انتخاب چنین موضعی غیرمعمول است یا خیر، پاسخ داد: «نمی‌دانم، من اینگونه هستم، فکرم اینگونه است و همیشه همینطور بوده‌ام. من می‌خواهم به مردمی که بزرگترین فرصت دنیا را در اختیارم قرار دادند وفادار باشم. لیدز اولین تیمی بود که با من قرارداد امضا کرد.»

در حالی که باشگاه دوران کودکی او امیدوار بود که او همچنان با آنها بماند، در نهایت وسوسه بازی برای پپ گواردیولا بسیار قوی‌تر بود.

خودم انتخاب کردم آبی‌پوش شوم/ هرگز پیشنهاد قرمزها را نمی‌پذیرم!

اگر سرمربی سابق بارسلونا تمدید قرارداد را امضا نکند، ممکن است کار با او در این تیم تنها یک سال طول بکشد زیرا قرارداد فعلی او در تابستان ۲۰۲۳ به پایان می‌رسد. اما فیلیپس افزود: «فرصت کار با پپ به من رسید، حتی اگر فقط یک سال باشد. می‌دانم که او یک مربی بزرگ است و بازی من را به سطحی که می‌خواهم ارتقا می‌دهد و با او برای کسب جام خواهم جنگید. همچنین بودن در کنار بازیکنانی که هر روز از شما بازیکن بهتری می‌سازند. این فرصتی بود که نمی‌توانستم رد کنم. حتی اگر پپ فقط برای یک سال اینجا باشد، این یک سال عالی خواهد بود.»

فیلیپس می‌داند که با انتقال به منچسترسیتی، حضورش در جام جهانی را به خطر انداخته است. اما امیدوار است که در نهایت جایگاهی در تیم اول گرت ساوت‌گیت در جام جهانی قطر دریافت کند.

این بازیکن ۲۶ ساله در چند سال اخیر همیشه در تیم لیدز بازی کرد. حالا پیوستن به سیتی در حالیکه تنها ۴ ماه تا سفر سه‌شیر به خاورمیانه باقی مانده، شبیه قمار به نظر می‌رسد. در چند هفته اول باید راهی پیدا کند تا از میان مجموعه شگفت‌انگیز هافبک‌ها، جایگاهی منظم در برنامه پپ بدست بیاورد. کوین دی‌بروینه، رودری و ایلکای گوندوگان تنها برخی از فوق‌ستاره‌هایی هستند که جلوی راه او خواهند ایستاد. و او باید مدت زمانی برای بازی بدست بیاورد تا همچنان در ذهن مربی انگلیس باقی بماند.

خودم انتخاب کردم آبی‌پوش شوم/ هرگز پیشنهاد قرمزها را نمی‌پذیرم!

او گفت: «من با گرت درباره اینکه تیم‌های زیادی به من علاقه دارند صحبت کردم، ما در مورد جام‌جهانی صحبت نکردیم زیرا لیگ ملت‌ها را داشتیم. قضیه کمی ریسکی است. در لیدز همیشه بازیکنی بودم که در هر بازی به من نیاز داشتند. اما در سیتی اینطور نخواهد بود. بازیکنان شگفت‌انگیزی در اینجا وجود دارند و من باید آنقدر تلاش کنم تا بتوانم بازی کنم. می‌خواستم به اینجا بیایم و خودم را در میان بهترین بازیکنان جهان تقویت کنم. من مشتاق این هستم که اولین بازی را با سیتی انجام بدهم و امیدوارم که در جام جهانی هم بازی کنم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *