نمی‌دانم رونالدو چه در سر دارد، اما باید به او احترام بگذاریم

اخبار لیگ جزیره : برونو فرناندش می‌گوید منچستریونایتد باید به تصمیم کریستیانو رونالدو احترام بگذارد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

نمی‌دانم رونالدو چه در سر دارد، اما باید به او احترام بگذاریم

فرناندش از زمانی که رونالدو از تور پیش‌فصل باشگاه به دلایل خانوادگی کنار کشید، با این بازیکن پرتغالی در تماس بوده است. رونالدو می‌خواهد از تیم خارج شود و جایی بازی کند که بتواند در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد، اما هنوز پیشنهادی را که می‌خواهد دریافت نکرده است.

فرناندش گفت: «من نمی‌خواهم در این موضوع دخالت کنم، بدیهی است که باید به تصمیم همه احترام بگذاریم. من نمی‌دانم کریستیانو به باشگاه و به سرمربی چه گفته است، نمی‌دانم چه چیزی در سر او می‌گذرد، اما ما باید به فاصله‌ای که ایجاد کرده احترام بگذاریم. تنها چیزی که از کریستیانو پرسیدم این بود که آیا همه چیز در خانواده خوب است یا خیر. او هم به من گفت چه خبر است، همین، نه چیز بیشتر.»

رونالدو فصل گذشته با به ثمر رساندن ۲۴ گل بهترین گلزن یونایتد شد و اریک تن‌هاخ، سرمربی جدید تیم، می‌خواهد او بماند.

فرناندش گفت: «کریستیانو بهترین گلزن ما در فصل گذشته بود. اما واضح است که این به عهده من نیست، وظیفه باشگاه است که انتخاب کند و کریستیانو هم انتخاب خودش را دارد. همانطور که گفتم نمی‌دانم چه در سر دارد.»

تن‌هاخ این هفته گفت که نمی‌داند رونالدو چه زمانی به تیم ملحق می‌شود. اما اگر بماند همه چیز را حول محور او در تیم خواهد ساخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *