اولین صحبت‌ های اریکسن در اولدترافورد؛ چرا به منچستریونایتد آمدم؟ صرفاً نام باشگاه برای من مهم نبود

اخبار لیگ جزیره : کریستین اریکسن ستاره دانمارکی از دلایل اصلی حضور خود منچستریونایتد و احساسی که از این انتقال دارد حرف زد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اولین صحبت‌ های اریکسن در اولدترافورد؛ چرا به منچستریونایتد آمدم؟ صرفاً نام باشگاه برای من مهم نبود

اولین صحبت‌های اریکسن در اولدترافورد؛ چرا به منچستریونایتد آمدم؟/ صرفاً نام باشگاه برای من مهم نبود
کریستین اریکسن ستاره دانمارکی رسما به عنوان بازیکن جدید منچستریونایتد معرفی شد. حدود یک ماه پیش منچستریونایتد خبر از توافق با اریکسن هافبک هجومی دانمارکی سابق تیم‌های آژاکس، تاتنهام، اینتر و برنتفورد به صورت بازیکن آزاد داد.

بعد از بازگشت شیاطین سرخ از تور پیش فصل در آسیا، کریستین اریکسن به هواداران معرفی شد و نخستین صحبت‌های خود را به عنوان بازیکن منچستریونایتد انجام داد. ستاره دانمارکی که سال گذشته در همین ایام با مشکل قلبی مواجه شد اما آن مشکل را پشت سرگذاشت در ابتدای حرفهایش گفت: «بدیهی است که صحبت با تن‌هاخ و شنیدن ایده‌های او و گفت‌وگو با او در مورد شرایط فوتبالی، برای من عالی بود تا تصمیم بگیرم به یونایتد بیایم. فکر می کنم که سبک بازی من با ایده‌های او مطابقت داشته باشد. بنابراین، البته عقیده دارم سبک فوتبال او برای من مناسب است.»

اریکسن درباره اینکه چرا به منچستر یونایتد پیوست گفت: «بیش از هرچیزی، بخاطر فوتبال. منظورم این است که من کسی هستم که می‌خواهم فوتبال بازی کنم و فکر میکنم با وجود خواسته‌های مربی و ایده‌هایی که در سر داشت و علاوه بر آن صحبت‌هایی که با او داشتم، می‌توانستم خودم را تصور کنم که در منچستر بازی می‌کنم. بازی‌هایی که در اولدترافورد برگزار شده‌اند همیشه خیلی خوب بوده‌اند. دیدن تماشاگران در ورزشگاه جالب و لذت بخش خواهد بود. وقتی که اینجا بازی می‌کردم جو ورزشگاه خیلی دوست داشتنی بود و احساس خیلی خوبی منتقل می‌کرد.»

او همچنین گفت: «حس عجیبی است، هرگز گمان نمی‌کردم این انتقال رخ دهد و بازیکن منچستر شوم، اتفاقی خاص رقم خورده است. همانطور که گفتم تغییر موضع از حریف منچستر به یک منچستری عجیب خواهد بود. تاثیر تن‌هاخ در این انتقال بسیار زیاد بود. خواهان انتقال به منچستر برای بازی کردن فوتبالی خوب بودم و صرفاً نام باشگاه دلیل ترغیب من نبود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *