تمدید قرارداد، پاداش اریک تن هاخ برای ماندگاری در اولدترافورد

اخبار لیگ جزیره : انتظار می‌رود اریک تن هاخ قراردادش را با منچستریونایتد به مدت دو سال دیگر تمدید کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره تمدید قرارداد پاداش اریک تن هاخ برای ماندگاری در اولدترافورد

به گزارش تلگراف، سران منچستریونایتد تصمیم گرفتند که به همکاری خود با اریک تن هاخ، سرمربی هلندی خود ادامه دهند. برای هفته‌ها پیرامون جایگاه تن هاخ ابهامات بزرگی وجود داشت، اما طرفین به این نتیجه رسیدند که ادامه همکاری بهترین سناریوی ممکن خواهد بود. از اعتبار قرارداد تن هاخ یک سال دیگر باقی مانده است و حالا باشگاه منچستریونایتد قصد دارد تا قرارداد مرد هلندی را تا دو سال دیگر هم تمدید کند.

پس از قهرمانی در جام حذفی، گروهی متشکل از سر جیم رتکلیف و سر دیو بریلزفورد برای بررسی وضعیت سرمربی منچستریونایتد و گزینه‌های جانشینی او وارد جلسه شدند. آن‌ها حتی با مربیان مختلفی مثل توماس توخل نیز وارد مذاکره شدند، با این حال نتیجه‌گیری گروه اینئوس این بود که اریک تن هاخ یک فرصت دیگر در اولدترافورد داشته باشد.

حالا به نظر می‌رسد این فرصت بزرگ به تن هاخ داده شده و جدا از یک سال دیگر که او با منچستریونایتد قرارداد دارد، قرارداد او به مدت دو سال دیگر هم تمدید شود تا به صورت پیش‌فرض، اریک تن هاخ تا سه سال آینده سرمربی شیاطین سرخ باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *