اعتراف تلخ یک پیشکسوت: وضعیت بدنی‌ ام خجالت‌ آور است

اخبار لیگ جزیره : روی کین اسطوره منچستریونایتد می‌گوید به دلیل وضعیت نامناسب بدنی در هیچ مسابقه‌ای از پیشکسوتان شرکت نمی‌کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اعتراف تلخ یک پیشکسوت: وضعیت بدنی‌ ام خجالت‌ آور است

روی کین بازیکن سابق منچستریونایتد فاش کرده که سطح آمادگی جسمانی و وضعیت بدنی او از زمان بازنشستگی‌اش از فوتبال در سال ۲۰۰۶، به شکلی خجالت‌آور شده است.

این بازیکن ۵۱ ساله مدعی شد که شرایط بدنی ضعیف، او را از شرکت در بازی اسطوره‌های باشگاه یونایتد در کنار هم‌تیمی‌های سابقش گری نویل و دیوید بکام در برابر تیم‌هایی مانند لیورپول و بایرن مونیخ باز داشته است. کین که چندین سال در دوران طلایی منچستریونایتد کاپیتان این تیم بود، اضافه کرد که مشکلات مصدومیت در طول دوران حرفه‌ای‌اش دویدن را برای او دشوار کرده و او برای همگام شدن با سرعت یک بازی مشکل دارد.

کاپیتان سابق یونایتد گفت: «من آماده نیستم. از تناسب اندام دور هستم. وضعیت بدنی من در واقع بسیار بسیار شرم‌آور است. فقط به این دلیل که وزن زیادی اضافه نکرده‌ام به این معنی نیست که بگویم تناسب اندام دارم. من واقعاً نمی‌توانم بدوم و این خیلی بد است. اینطوری بگویم که من چندین بار در چند سال اخیر دعوت شده‌ام تا بازی‌های پیشکسوتان، اسطوره ها یا هر چیزی که می‌خواهید اسمش را بگذارید، انجام دهم اما نرفته‌ام چون برای من واقعاً سخت است زیرا در زمین درست بدوم. مشکلات آسیب‌دیدگی‌های من بسیار زیاد است.»

هافبک افسانه‌ای جمهوری ایرلند ۱۳ سال پر از جام را در اولدترافورد گذراند و ۴۶۸ بازی انجام داد و ۵۰ گل برای شیاطین‌سرخ به ثمر رساند. کین بدون شک یکی از موفق ترین بازیکنان فوتبال باشگاهی انگلیس بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *