تصویری که آمادگی رونالدو را نشان می‌دهد کریستیانو همچنان دست‌ نیافتنی است

اخبار لیگ جزیره : کریستیانو رونالدو در تمرینات منچستریونایتد علیرغم نیمکت‌نشینی به دلیل عدم آمادگی جسمانی، همچنان پیشتاز بود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

تصویری که آمادگی رونالدو را نشان می‌دهد کریستیانو همچنان دست‌ نیافتنی است

کریستیانو رونالدوی ۳۷ ساله همچنان در تلاش است تا از جمع شیاطین سرخ جدا شود و به باشگاهی برود که قادر به حضور در لیگ قهرمانان باشد. و هم‌تیمی‌هایش به همان اندازه از این وضعیت خسته شده‌اند.

او به بهانه مسائل خانوادگی در تور پیش‌فصل باشگاه شرکت نکرد اما برای بازی مقابل رایووایکانو برگشت. ولی در بین دو نیمه تعویض شد و قبل از سوت پایان بازی از ورزشگاه بیرون رفت و باعث خشم هواداران شد. با وجود اینکه آنتونی مارسیال دچار مصدومیت جزئی شده بود اما رونالدو باز هم در بازی مقابل برایتون در ترکیب اصلی حضور نداشت و در نیمه دوم به زمین رفت. تن‌هاخ بعداً توضیح داد که به دلیل آمادگی جسمانی‌اش او را برای ۹۰ دقیقه به بازی نگرفته است.

با این حال، با توجه به عکسی که در حساب توئیتر باشگاه به اشتراک گذاشته شده به نظر می‌رسد که اسطوره سابق رئال مادرید در حال رسیدن به اوج آمادگی است. و شواهد اینطور نشان می‌دهند که او با وجود اشتیاق فراوانش به ترک اولدترافورد، در بازی روز شنبه مقابل برنتفورد در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *